Kelionė lėktuvu Malta

Malta kitaip – neįprastos veiklos nuostabioje Viduržemio saloje

Kelionė lėktuvu MaltaMalta – tai įspūdinga sala Viduržemio jūroje, stūksanti tarp Afrikos ir Sicilijos krantų. Tai nuostabios gamtos vietovė, kurioje galima atostogų metų atrasti daugybę veiklų – tiek degintis pliaže, maudytis, tiek kopti po vaizdingas uolas ar nardyti stebint turtingą Viduržemio povandeninį pasaulį.

Kelionė lėktuvu Malta-Lietuva ir atvirkščiai nėra brangi, tereikia pasistengti bilietus užsisakyti iš anksto arba nusitaikyti ir gerus paskutinės minutės pasiūlymus. Taip pat galima keliauti autobusu, tačiau daug patogesnė ir greitesnė bus kelionė lėktuvu. Malta gali pasiūlyti ne tik jau minėtų pramogų, kurios kai kuriems net gi spėja atsibosti, bet ir netradicinių veiklų, kurios puikiai tiks tikriems keliautojams. Čia jas ir pristatysime.

  • Skrydis virš jūros hidrolėktuvu. Tai nėra paprastas apžvalginis skrydis virš Maltos teritorijos. Šio skrydžio metu nuodugniai apskraidysite kiekvieną salos kampelį, pamatysite tokių vietų, kurių nenurodo joks turistinis žemėlapis, todėl ją įsidėmėję, galėsite aplankyti vėliau nusileidę. Skydžio pabaiga – neįprastas nusileidimas ant vandens paviršiaus.
  • Maltos aviacijos muziejus. Jeigu vaikystėje, o gal net ir užaugę vis dar domitės lėktuvėliais, čia bus tikras jums tikras rojus. Pamatysite įvairių lėktuvų modelių eksponatų, siekiančių net II pasaulinio karo metus.
  • Klasikinių automobilių muziejus. O gal domitės automobiliais? Maltoje taip pat suteikiama proga apsilankyti šiame muziejuje, kur pamatysite senų, retro automobilių.
  • Vyno arba alyvuogių ekskursija. Nuo seniausių laikų Viduržemio šalys gali pasigirti daug derliaus nešančiais vynuogynais ir alyvuogynais. Todėl ne tik Graikijoje, bet ir Maltoje galite rasti vynų arba alyvuogių produktų ekskursijų-degustacijų, kurių metu paragausite ar turėsite progos įsigyti aukščiausios kokybės vyno ar alyvuogių.

Taigi, Maltoje ne vien galėsite pasideginti ir pasimaudyti, bet ir pagilinti istorines žinias, pasimėgauti vietiniais maisto produktais, įsigyti puikių lauktuvių artimiesiems ir dar daugiau. Jauniems žmonėms norint aktyvesnio laiko leidimo būdo, visada galima pasidomėti garsiausiais Maltos naktiniais klubais, vietinėmis parduotuvėmis, restoranais, barais, renginiais ir kitomis pramogomis.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.