Atostogų metu neleiskime sau nuobodžiauti

baidarius nuoma

Artėja vasara. Daugybė žmonių ima galvoti apie tai, ką veiks per savo būsimas atostogas. Jie pagaliau nori atsipalaiduoti ir pailsėti. Nori pasimėgauti kiekviena savo laisvalaikio akimirka. Tačiau puikiai suprantama, kad neretai poilsinės kelionės nepadeda pasimiršti, todėl net ir poilsiaujant galvojama apie darbus ir tuos pačius kasdienius rūpesčius. Norint nuo to bent sekundėlei pasprukti, reikėtų pasirūpinti … Read moreAtostogų metu neleiskime sau nuobodžiauti

Plaukimas baidarėmis: ar galima sutaupyti?

plaukimas baidarėmis

Vasaros atostogos neatsiejamos nuo vandens pramogų ir kelionių. Vienas populiariausių sprendimų – plaukimas baidarėmis, atitinkantis tiek aktyvių pramogų, tiek ramaus poilsio mėgėjų poreikius. Be to, minėtoji pramoga atitiks ir taupančiųjų lūkesčius – skirdami laiko maršrutų paieškai ir racionaliam kelioninio bagažo parinkimui, poilsį suplanuosite už minimalią sumą. Pirmasis jūsų darbas – išsirinkti upę, kuria norite plaukti. … Read morePlaukimas baidarėmis: ar galima sutaupyti?

Kaip pasirinkti punktą baidarių nuomai?

baidarių nuoma

Svajojate apie labai puikias atostogas, tačiau nežinote, kokios Jums labiausiai tinka ir kokios galėtų patenkinti ne tik jūsų, tačiau ir šeimos bei draugų poreikius? Baidarės – puiki pramoga, kuri tinka tiek aktyvias pramogas mėgstantiems asmenims, tiek ramių atostogų norinčiai šeimai. Baidarių nuoma – puikus pasirinkimas. Svarbu tai, kad Lietuvoje yra labai daug verslininkų, kurie siūlo … Read moreKaip pasirinkti punktą baidarių nuomai?