Gran Canaria kelionė

Geriausios kelionių kryptys senjorams

Gran Canaria kelionėUžkietėjusiam keliautojui aplankyti naujas šalis ar atostogauti ten, kur širdžiai mielas klimatas, niekada nėra per vėlu. Juk net ir savoje šalyje matome, kaip po garsiausius turistiniu taškus Kaune ar Vilniuje kiekvieną vasarą vaikšto būriai vokiečių, skandinavų ar net japonų senjorų. Žinoma, pragyvenimo lygis šiuose kraštuose daug geresnis negu Lietuvoje, tačiau dauguma kelionių agentūrų siūlo kelionių akcijas pensinio amžiaus kelionių mėgėjams. Štai Gran Canaria kelionė su 20 procentų nuolaida – tai juk visai neblogas pasiūlymas, tiesa?

Lietuvoje nedrąsiai, tačiau metai iš metų senjorai vis gausiau renkasi pakeliauti po svečias šalis. Čia pristatysime sąrašą vyresnio amžiaus žmonėms patrauklių kelionių krypčių. Beje, nepamiškite, jog senjorai puikiai gali rinktis tarp pažintinių ir poilsinių kelionių. O keliauti į tolimesnius Europos kampelius gali net ir nekalbantys angliškai – standartiškai autobusu keliauja 40 žmonių grupė, kuriai nuolatos padeda kelionės gidas.

Praha, Budapeštas. Tai gana artima kelionė tiems, kurie nemėgsta varginančių kelionių autobusu. Čekija yra lyg savotiška Lietuvos pusseserė, visai šalia Lenkijos prisišliejusi šalis, kerinti savo nuostabiąja sostine. Budapeštas Prahai didingumu taip pat nenusileidžia. Taip pat tikėtina, jog čia susikalbėsite su vietiniais rusų kalba, o nedidelės kainos irgi neblogas privalumas.

Vokietija. Tai jau visai nemaža šalis, tad ką aplankyti tikrai bus. Berlynas – tai gana moderni sostinė, išsiskirianti modernia architektūra, todėl senjorams turbūt patrauklesni bus kiti, daugiau senų laikų palikimo turintys miestai.

Kanarai. Tai turbūt tolimiausia kelionės kryptis, tačiau toli gražu verta ilgos važiavimo autobusu ir investicijų. Gran Canaria kelionė ko gero populiariausias pasirinkimas tarp pensinio amžiaus keliautojų. Tikrai nereikia baimintis, jog su niekuo nesusikalbėsite – viešbutis jums taps saugia namų zona, o žemėlapio pagalba šioje saloje tikrai nepasiklysite.

Kruizas į Suomiją, Švediją. Kruizas jau savaime žavi pramogomis ir nuostabiai atsiveriančia Baltijos jūra. O atkeliavę prie pirmųjų krantų turėsite progos pasivaikščioti po tokius miestus kaip Helsinkis ar Stokholmas. Kainos čia didesnės, tačiau vaizdai – žavingi.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.