Kaip žindyti kūdikį keliaujant autobusu?

Keliaujant autobusu išsirinkite tinkamus patogius  drabužius. Specialios liemenėlės, palaidinės, suknelės tikrai praverčia krūtimi maitinančioms moterims. Šie drabužiai taip pasiūti, kad minimaliai apnuogina, o kūdikį pamaitinti lengva. Specialios liemenėlės maitinančioms moterims lengvai atsisega, su jomis tiesiog patogu. Kokybiškų medžiagų liemenėlė ne tik patogi, bet ir suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Maitinimas krūtimi- kuo natūraliausias dalykas. Tai nėra nei baisu, nei nemalonu, anaiptol- tai gražus ir  natūralus būdas pamaitinti mažylį. Iš pradžių pamaitinkite kūdikį draugės namuose, kol apsiprasite. Kitą kartą galite pamaitinti kūdikį kavinėje ar jaunų mamų susitikime, kur jus suptų bendramintės. Galiausiai įprasite maitinti kūdikį ir viena viešoje vietoje. Kuo daugiau, tuo geriau.

Nėštumo laikotarpis

Nėštumo laikotarpis- pats atsakingiausias metas moters  gyvenime. Būtina sukurti atsakingą ir harmoningą erdvę, kad kūdikis jaustųsi laimingas nuo pirmųjų savo egzistavimo akimirkų. Nėštumo metu moteris tampa socialiai atsakinga už savo veiklą. Šiuo laikotarpiu kiekviena būsimoji mama susiduria su daugybe naujų dalykų ne tik apie besikeičiantį jos kūną, bet ir gyvenimo būdą. Nėščiųjų mokykla yra tinkamiausia vieta ieškoti atsakymų į kilusius klausimus. Užsiėmimuose būsimieji tėvai gauna ne tik reikalingiausių teorinių žinių, bet ir bendrauja su kitomis kūdikio besilaukiančiomis poromis, dalijasi savo patirtimi, emocijomis.

Ką užsiėmimuose sužino būsimos mamos ir tėvai?

Užsiėmimuose būsimosios mamos ir tėvai sužino apie rėžimą, mitybą, elgesį nėštumo metu, pasiruošimą gimdymui, jo eigą, naujagimio priežiūrą ir maitinimą. Su užsiėmimu lankytojais bendrauja ne tik ginekologai ir akušeris, bet ir pediatras, psichologas, burnos higienistas, farmacininkas. Gerai fiziškai bei teoriškai natūraliam gimdymui pasirengusi moteris lengviau išgyvena gimdymo skausmus. Būsimosios mamos sužino, kodėl reikia žindyti vaikus, kokios mamos pieno savybės, ką daryti pienui sumažėjus, kaip maitinti. Motinystės mokykla padeda moterims pasirengti motinystei, palengvina adaptacinius procesus pirmosiomis dienomis gimus  naujagimiui, padeda išvengti pogimdyvinės depresijos. Beje, mokykloje labai laukiami ir būsimieji tėčiai. Užsiėmimuose kreipiamas didelis dėmesys į tėvelio vaidmenį- kaip prižiūrėti, saugoti ką tik gimusį kūdikėlį ir kaip prižiūrėti, globoti pagimdžiusią mamytę.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.