Ruošiamės kelionei: kaip pasiruošti neišlaidaujant?

Nusimato poros savaičių kelionė į šiltus kraštus su balto smėlio paplūdimiu ir skaidriu šiltos jūros vandeniu? Smagumėlis! Laikas krautis lagaminus ir mėgautis laukimo jauduliu. Tačiau teks susikaupti ties pasiruošimu kelionei, ypač sprendžiant ką susikrauti į lagaminą ir kaip viską sutalpinti. Ir neišleidus visų atostogoms paskirtų pinigų dar neišvažiavus iš namų.

Todėl dalinamės patarimais, kaip pasiruošti kelionei neišlaidaujant, kaip akcijų leidiniai pravers norint apsipirkti, ką pasiimti ir kaip sutaupyti ne tik pinigų, bet ir vietos lagamine.

Imkitės tik pusę drabužių, kuriuos išsirinkote

Prisiminkite paskutinius kartus, kai išsiruošėte į kelionę – kiek drabužių taip ir liko gulėti lagamine? Paprastai puse drabužių, kuriuos pasiimame atostogoms, taip ir lieka lagamine nepajudinti. Todėl dar kartą peržiūrėkite drabužius, kuriuos išsirinkote kelionei. Imkite tik dalį ir tik tuos, kurie tinka visada ir prie visko, kitaip tariant yra universalūs. Garantuojame, net nepasigesite nepasiimtų drabužių. O vietos lagamine sutaupysite – gal net galėsite sutilpti į salono bagažo rankinę ir nemokėti už registruotą bagažą.

Nedarykite didelių apsipirkimų prieš kelionę

Geriausias būdas sutaupyti – neišleisti pinigų. Jei esate iš tų žmonių, kurie pradėję planuoti atostogas, tuo pačiu planuoja ir apsipirkimus, nes kelionei reikia visko naujo, tuomet jums reikia sustoti ir giliai įkvėpti. Jei kasdien tinka dabar nešiojami džinsai, tai kodėl jums reikia naujų būtent kelionei? Arba kodėl turėtumėte susipirkti visą naują vonios kosmetikos rinkinį?

Žinoma, visai kita kalba, jei jau planavote įsigyti ir taip sutapo, jog dabar nusimato kelionė, o akcijų leidiniuose pamatėte įspūdingą akciją. Tačiau jei tiesiog norite kažko naujo atostogoms – geriau nereikia. Pasilikite tuos pinigus maloniai ir jaukiai vakarienei atostogų metu.

Niekada neišmeskite kelioninio dydžio indelių kosmetikai

Keliaujant norisi naudotis savo dušo žele, šampūnu ir kondicionieriumi, tačiau pilnų pakuočių dėl skrydžių apribojimų (jei nėra imamas registruotas bagažas) negalima. Išeitis – kelioninio dydžio indeliai ir buteliukai. Jų niekada neišmeskite, visada pasilikite po kelis stalčiaus gilumoje, nes ruošiantis kelionei jie visada praverčia. Beje, jei naudojate kontaktinius lęšius, dažnai lieka nepanaudotų kontaktinių lęšių konteinerių. Jie yra idealūs dviejų – trijų dienų kelionėms įsidėti veido kremo ar kitos panašios priemonės.

Sumažinkite kelionės išlaidas

Skrydžio bilietai dažnai yra brangūs, todėl suradus pigų skrydį, jūsų atostogų biudžetas gerokai sumažės. Jei ieškote geros kainos, galite pasirinkti keletą sprendimų. Pradedantiesiems padeda rezervavimas prieš kelis mėnesius, taip pat pasirinkimas keliauti ne mokyklinių atostogų metu, kai kainos dažnai kyla. Taip pat turėtumėte pasinaudoti paskutinės minutės akcijomis, tačiau dažniausiai tai kelia pavojų nerasti padoraus skrydžio arba neturėti lankstumo pasirinkti savo kelionės tikslą. Tačiau, jei turite apibrėžtą biudžetą, bet nebūtinai konkrečią paskirties vietą, šis sprendimas gali būti jums naudingas!

Kelionės kainą sudaro ne tik skrydis, tačiau ir nakvynė. Internetu galima užsakyti nakvynę bet kuriame pasaulio krašte.  Užsisakyti viešbutį paskutinę minutę, taip pat yra didelė tikimybė ir tikėtina tai bus nedidelė kaina. Tačiau viešbučiai nebeturi atostogų apgyvendinimo monopolio. Dėka tokių nuomos platformų kaip „Airbnb“, galite išsinuomoti žavią studiją pačioje Londono širdyje arba vilą paplūdimyje Tailande – ir visa tai už patrauklią kainą. Kitas puikus privalumas yra tas, kad jei nuspręsite išsinuomoti visą vietą, turėsite virtuvę ir galėsite sumažinti maistui išleidžiamus pinigus gamindami savo patiekalus iš vietinėse parduotuvėse ar turgaus įsigytų produktų.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.