siuntos

Kaip siųsti siuntą per kurjerį?

siuntos

Siuntų gabenimo paslaugas teikiančių bendrovių yra labai daug. Nusprendus siųsti siuntinį per kurjerį, labai svarbu pasirinkti patikimą vežėją. Nereikėtų atsižvelgti tik į mažiausią kainą siūlančią bendrovę, o atitinkamai įvertinti kainos ir kokybės santykį. Pasiūlymai iš didžiausių kurjerių tarnybų, dažnai gali būti labai patrauklūs dėl jų patikimumo, bet ne visada džiugina kaina. Tačiau šiuo metu yra nemažai siuntų vežimo tarpininkų, kurie gali pasiūlyti gana konkurencingą kainą, o paslaugas vykdo per pačias populiariausias kurjerių tarnybas.

Kaip sužinoti, kuri kurjerių tarnyba siūlo geriausią kainą?

Norint pasinaudoti vieno ar kito kurjerio paslaugomis, dabar tai galima padaryti labai paprastai. Jeigu norite tik sužinoti kainą, užtenka tik prisijungti prie jų interneto svetainės, nebūtina net užsiregistruoti. Čia galima rasti skaičiuoklę, kurioje galima iš anksto apskaičiuoti siuntimo paslaugos kainą. Pasirinkus siuntos pobūdį, adresą arba šalį, į kurią norime siųsti siuntą, suvedus reikalingus siuntos duomenis: matmenis, svorį ir pan., matysime siūlomą siuntimo paslaugos kainą. Taip galima įvertinti pasiūlymus iš didžiausių kurjerių tarnybų ir kitų bendrovių.

Kaip perduoti siuntą kurjerių tarnybai?

Pasirinkus sau patraukliausią paslaugos teikėją, reikia siuntą paruošti siuntimui. Konkrečios bendrovės internetiniame tinklapyje galima rasti visą išsamią informaciją, kaip teisingai supakuoti, pažymėti ir kaip teisingai adresuoti siuntą. Tai yra labai svarbu, nes netinkamai paruoštą siuntą kurjeris gali atsisakyti paimti. Jeigu nėra galimybės patiems pristatyti siuntinį į atitinkamą surinkimo punktą, kurjeris pats atvyks į namus ar kitą sutartą vietą ir tinkamai supakuotą siuntą galėsite perduoti tiesiai į rankas. Užregistravus siuntinį sistemoje ir už jį sumokėjus, siunta jau pakeliui pas adresatą.

Siuntimas per kurjerį yra patikimas, užregistruotą siuntą visuomet galima sekti pagal siuntos numerį, taip siunčiamos siuntos adresatą pasiekia žymiai greičiau, gavėjas siuntą gauna tiesiai į rankas nurodytu adresu. Siunčiate siuntas? Pradėkite tai daryti nuo https://www.siuskpigiau.lt.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.