automobilius

Automobilio nuoma pagal pavarų dėžės tipą

automobilius

Nors, pasak statistikos, bene kas trečias Lietuvos gyventojas turi nuosavą automobilį, tačiau situacijų, kai net ir turintys automobilius savininkai ieško automobilių nuomos paslaugų, tikrai pasitaiko. O ką jau kalbėti apie likusius du trečdalius žmonių, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių, automobilio neturi. O juk susisiekimo  priemonė kartais labai reikalinga.

Renkantis automobilį klientai atsižvelgia į kelis rodiklius. Daugiausia dėmesio skiriama automobilio markei ir poreikių patenkinimui. Jei automobilio nuoma reikalinga šventei ar verslo kelionei pas svarbius verslo partnerius, tikriausiai žvalgysitės prestižinės klasės automobilio pasirinkimo. O jei automobilis reikalingas persikraustymui, žinoma rinksitės krovininį. Neabejojame, kad pagalvojate ir apie vairavimo patogumą. Šiuo klausimu svarbią reikšmę turi automobilio pavarų dėžė. Tikriausiai nei vienas vairuotojas nepaneigs, kad vairavimas esant tokiai pavarų dėžei, prie kurios esate pripratę, daug patogesnis negu vairuojant automobilį su pavarų dėže, kurios naudoti neteko. Todėl automobilio pasirinkimas pagal pavarų dėžės tipą kartais tampa vienu iš svarbiausių rodiklių. Jei daugybę metų jūs vairavote automobilį su mechanine pavarų dėže, tikriausiai teiksite pirmenybę tokio pačio tipo automobiliams. O jei jums priimtinesnis automobilis su automatine pavarų dėže, taip pat rasite iš ko pasirinkti.

Automobiliai su mechaninėmis pavarų dėžėmis pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis. Daugybę automobilių su mechaninio tipo pavarų dėžėmis rasite tarp ekonominės bei kompaktinės klasės automobilių.

Automobiliai su automatinėmis pavarų dėžėmis ypač mėgstami jaunesnės kartos vairuotojų dėl savo komforto ir patogumo. Dažniausiai automobiliai su automatinėmis pavarų dėžėmis priskiriami visureigių, universalų ir prestižinės klasės automobiliams.

Tad visiškai nesvarbu, kokie jūsų vairavimo įpročiai, ar kokio tipo automobilio pavarų dėžei teikiate pirmenybę, tarp gausios pasiūlos, visada rasite jūsų lūkesčius atitinkantį variantą.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.