Įspūdingiausios Graikijos salos, kurias verta aplankyti

pigios-keliones-i-graikija-viskas-iskaiciuota

Net 227 salos – tiek salų iš viso yra Graikijoje. Be to, visos jos gyvenamos žmonių. Nors Graikija yra įsikūrusi pavydėtinai nuostabioje pasaulio vietoje, visgi, kai kurios iš šių salų ypač pakeri savo gamtovaizdžiu, įspūdingais architektūriniais kūriniais, menančiais seniausius laikus bei savo spalvomis, ilgam įsirėžiančiomis keliautojų atmintyje. Jei į Graikiją ruošiatės pirmą kartą, turbūt neapsisprendžiate, kokias salas būtų verta aplankyti pirmiausiai, o kurias pasilikti kitam kartui. Pigios kelionės į Graikiją VISKAS ĮSKAIČIUOTA – beje, šiuo būdu keliaujantys žmonės turbūt žino, kad jiems nereikia rūpintis maršrutu. Tai už juos jau būna padarę kelionių organizatoriai. Visgi, jei išvykote į šią šalį „patys sau“,  jums vertėtų žinoti patyrusių keliautojų ir geografų įvertintas gražiausias Graikijos salas, kurias verta aplankyti kelionės metu.

  1. Santorinas

Bene viena žymiausių Graikijos salų, į kurią kasmet plūsta tūkstančiai turistų, yra Santorino sala. Taip pat pigios kelionės į Graikiją „Viskas įskaičiuota“ irgi į savo maršrutą įtraukia šią salą. Akinanti balta bei sodri mėlyna – tai geriausiai šią salą apibūdinantys žodžiai. Prieš keliasdešimt šimtų metų ugnikalnių bei išsiveržusios lavos suformuotos kalvos bei pats kraštovaizdis dabar tituluojami vienais įdomiausių. Santorine saulę visada palydėsite be galo įspūdingai, o poilsis paplūdimiuose puikiai tinkamas tiek saulės mėgėjams, tiek romantikams, sumąsčiusiems pasivaikščioti prie jūros vėlai vakare. Santorino sala turbūt ryškiausiai iš kitų Graikijos salų išsiskiria juodai raudono atspalvio smėliu.

  1. Kreta

Retas kuris nežino Kretos salos. Čia ypač išplėtotas turizmo sektorius, todėl keliautojai čia gali rasti viską, ko tik geidžia jų širdis. Itin ryškus vietinių gyventojų gyvenimo būdas atminty daugeliui įsirėžia kaip Graikijos išskirtinumas. Kretoje yra labai gražūs senamiesčiai. Vietiniai labai malonūs ir draugiški. Gamtos mylėtojus Kreta taip pat pasitinka įspūdingu kraštovaizdžiu. Šios salos dydis – ne vienai dienai, todėl nusprendus aplankyti šį Graikijos perlą paskirkite bent dvi dienas.

  1. Mikonas

Tai – kiek mažiau žinoma Graikijos sala. Nors pigios kelionės į Graikiją, kur viskas įskaičiuota, dažnai aplenkia šią šalį, kitokiu būdu keliaujantiems asmenims būtinai rekomenduojama aplankyti šią vietą. Kodėl? Atsakymas paprastas: saloje aiškiai susimaišo kelios kultūros, tai – Italija, Ispanija bei pati Graikija. Mikonas ypatingai patiks jaunimui – čia naktinis gyvenimas bei geriausia paplūdimiai garantuoja pramogas lig paryčių. O dar geriau, kad kainos čia – nesikandžioja.

  1. Idra

Neretai Idros sala pavadinama „Hydra“, bet kuriuo atveju salos vardas nekeičia šios vietos grožio. Netoli pačio Pirėjaus pussiasalio įsirėžusi Graikijos sala Idra pakeri originalia architektūra. Čia ilgus metus buvo įsikūręs ne vienas žymus Graikijos bei užsienio žmogus. Atvykus į Idrą labai svarbu nusiteikti viską apeiti savomis kojomis (na arba bent jau apvažiuoti dviračiu). Čia negalima važiuoti automobiliu arba motociklu. Beje, jei jau norite pasijusti bent kiek kaip vietinis, pabandykite pakeliauti mulais. Pamatysite, tai ne tik linksma, bet ir labai patogu.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.