Pigios kelionės internetu

Keliauti bet kur – kad tik pigiau. Ar tai įmanoma?

Pigios kelionės internetu

Keliauti mėgsta daug kas. Nuo paprastų turistinių žygių savo gimtajame krašte iki milžiniškų užmojų keliauti po Europą be didelių išlaidų – šiandien nemaža dalis žmonių renkasi alternatyvius keliavimo būdus bei neįprastas kryptis. Tačiau iš tokių kelionių grįžusių žmonių veido nedingsta šypsena, o įspūdžiais jie dalinasi su draugais bei artimaisiais dar gerus kelis mėnesius. Ką tai reiškia? Keliauti spontaniškai, pasirenkant pigų būdą ar išbandant tam tikrus netikėtus nuotykius yra, be abejonės, vienas geriausių gyvenimo smagumų, kurį išbandyti turėtų kiekvienas.

Pateiksime kelis populiariausius būdus norintiems keliauti pigiau, nesvarbu kuria kryptimi.

  1. Pigios kelionės internetu. Vienas populiariausių būdų aplankyti svečias svečias šalis yra ieškoti pigių kelionių internetiniuose portaluose. Labai daug kelionių agentūrų ar oro linijų dažnai siūlo įvairias akcijas bei pasiūlymus, kuriais pasinaudojus galima perpus, o kartais net kelis kartus pigiau aplankyti svajonių šalį. Ypač dažnai tokias nuolaidas skelbia kompanijos „Baltic Tours“, „Ryanair“, „Wizzair“ ir kitos. Išskristi į užsienį aptikus tokią akciją galima tikrai pigiai: pradedant nuo kelių eurų ir baigiant ne didesne nei 50 eur. suma. Žinoma, tai negalioja egzotinėms kelionėms. Ten – natūraliai, kainos yra kiek kitokios. Tačiau ir į tokius kraštus kaip tolimoji Azija (Indonezija, Azija, Japonija), taip pat Amerika ar Australija galima rasti šiek tiek pigesnių skrydžių pasiūlymų. Pigios kelionės internetu būna visada – tereikia reguliariai ieškoti ir sekti naujienas kelionių agentūrų, avialinijų puslapiuose. Taip pat vienas mažiau populiarių variantų pasiekti tolimą kraštą – Pietų Ameriką – yra keliavimas laivu. Po vasaros sezono, prekybiniai ir keleiviniai laivai dažnai kursuoja per vandenyną žymiai pigiau. Tada vietos laive daug pigiau atsiranda ir keleiviams. Minusas tas, kad greičiausiai tą šalį aplankysite ne gražiausiu ir šilčiausiu metų laiku, būdingu tai laiko juostai ir klimato zonai.
  1. Keliavimas autostopu. Kaip ir pigios kelionės internetu, taip ir šis būdas gali padėti sutaupyti. Tranzavimu dar vadinamas būdas ypač mėgiamas jaunimo. Dažniausiai šiuo būdu keliaujama dviese arba po vieną. Susistabdžius pakeleivingus automobilius, tokie keliautojau priimami į mašiną ir pavežami nemokamai tam tikrą atstumą. Tiesa, šio keliavimo būdas nors ir nemokamas, tačiau dažnai gali kainuoti nemažai laiko. Kol kas nors sustos į šalikelę kartais galima laukti net po kelias valandas. Visgi, jei keliaujate su bičiuliu ar širdies draugu, kelionė neturėtų prailgti. Žiūrėkite į tai, kaip į smagų nuotykį. Juk kelionės tikslą anksčiau ar vėliau vis tiek pasieksite.
  1. Apsistojimas pas vietinius. Dar vienas pigios kelionės aspektas – tai atsisakymas dažniausiai daug kainuojančių viešbučių ar motelių. Dabar populiaru nakvynės prašytis pas vietinius, kurie svetainėje „couchsurfing“ skelbiasi, jog priima pasisvečiuoti svetimšalius. Elementarus ir be galo smagus keliavimo būdas, kai gyvenate pas vietinius dažnai leis jums užmegzti pažintis su įvairių tautybių žmonėmis ar net susirasti draugų. Dažnai tokie žmonės, priimantys keliautojus savo namuose net ir aprodo miestą, palydi į įdomias, nežinomas vietas, papasakoja apie šalį. Bent kartą gyvenime tai turite išbandyti!

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.