Fuerteventura kelionės kaina

Žiemos malonumams: kelionių įvairovė nuo 200 iki 999 Eur

Fuerteventura kelionės kainaVisiems ne paslaptis, kad yra du tipai žmonių – tie, kurie negali pakęsti vasaros, ir tie, kurie vos ištveria žiemą. Kiekvienu šių atvejų žmonės atitinkamai renkasi, kaip jiems leisti laisvalaikį ir atostogas. Vieni net ir vasaros metu mėgsta slidinėti ir grožėtis apšerkšnijusiomis kalnų  viršūnėmis, o kiti, nepatenkinti lietuviška vasara, keliauja į 40 laipsnių karščio pirtelę Viduržemio ir Atlanto salose. Pastarasis tipas keliautojų – tai tie, kuriems žiema ne prie širdies, todėl kiekvieną šaltąjį sezoną jie susikrauna lagaminus ir traukia kur šilčiau.

Žinoma, kiekviena kelionė – tai išlaidos, todėl norisi sutaupyti ir išsirinkti kelionę, kuri ir truktų ilgiau, ir palepintų šiltu klimatu. Net ir viena savaite trumpesnė žiema – jau laimėjimas, tad pasižiūrėkime, kokių rudens-žiemos pasiūlymų galima rasti tiek taupantiems, tiek negailintiems pinigų keliautojams.

Barselona. Kelionės kaina: 200 eur. Sausio mėnesį už tokią kainą mėgautis Ispanijos saule ir įspūdingo grožio miestu bus vienas malonumas.

Malta. Kelionės kaina: 200 eur. Fantastiškoji Malta sausio-vasario mėnesiais vilioja  šiltu ir švelniu klimatu ir gera kelionės kaina.

Milanas. Kelionės kaina: 300 eur. Milane žiemą pasitaiko lietingų dienų, tačiau kol nešviečia saulė visuomet galima panaršyti po dizainerių drabužių parduotuves.

Kipras. Kelionės kaina: 300 eur. Vandenynas, saulė, gamta, sala su turtinga istorija. Tai optimalus pasirinkimas šiltoms ir turiningoms atostogoms.

Fuerteventura. Kelionės kaina:  500 eur. Žiema Fuerteventuroje – lyg vasara iš naujo! Paplūdimiai, puikiausi egzotiško maisto restoranai, vakarėliai ant smėlio ir nuostabi, visus metus žaliuojanti gamta. Fuerteventura kelionės kaina gal ir šiek tiek lenkia atostogas Romoje ar Barselonoje, tačiau tai vertas dėmesio pasirinkimas.

Maldyvai. Kelionės kaina: 999 eur. Maldyvuose vasara karaliauja visą amžinybę, tad pagaliau sutaupę šiai kelionei nesigailėsite. Tai tikrų tikriausias rojaus kampelis žemėje. Kelionės kaina nėra maža, tačiau jau atvykę jau pirmą dieną suvoksite, jog nebenorite grįžti namo.

Taigi, apžvelgę savo santaupas ir finansines galimybes pasirinkite vieną iš šių žiemos kelionių krypčių – tikrai nesigailėsite, o šaltoji žiema taps dešimčia dienų trumpesnė!

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.