sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai: sidabras ar baltas auksas?

sužadėtuvių žiedaiArtėjant pasipiršimo akimirkai, svarbiausi klausimai sukasi apie sužadėtuvinius žiedus. Nors esminė minėtųjų dirbinių paskirtis – amžinosios meilės įprasminimas, vis dėlto daugelis merginų atsižvelgia ir į estetines žiedo savybes. Vienas dažniausių pasirinkimų – sidabro arba baltojo aukso sužadėtuvių žiedai. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų.

Sidabras

Nuo seniausių laikų sidabras yra vienas dažniausių pasirinkimų, vertinant plačią papuošalų pasiūlą. Sidabriniai sužadėtuvių žiedai dera prie įvairių odos atspalvių ir skirtingo stiliaus drabužių. Unikalaus dizaino dirbiniai gali būti puošiami įvairiais brangakmeniais ir subtiliais raštais. Pirkėjams siūlomi tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino modeliai, realizuojantys išrankiausių pirkėjų lūkesčius.

Jei sidabrą lygintume su kitais metalais, pastebėtume jo trapumą – tai itin lengvai pažeidžiamas metalas, kuris greit susibraižo ir keičia spalvą. Jei sidabrinį sužadėtuvių žiedą ketinate nešioti kasdien, nepamirškite, kad jį būtina nusiimti naudojant rankų kremus, dažant plaukus ar naudojant kitas dažymo priemones, skalbiant ir naudojant cheminius valiklius, plaukiojant baseine ar sportuojant. Nenešiojamus sidabro dirbinius reiktų laikyti medinėse dėžutėse. Venkite plastiko gaminių, kadangi sidabras ims keisti savo spalvą. Niekada nelaikykite sidabro ten, kur šis liestųsi su nerūdijančiu plienu, dažais ar guma.

Jei sidabro dirbinys pradeda kaupti apnašas, nuplaukite jį šiltu vandeniu. Tamsias dėmes šalinkite muiluotu vandeniu ir nuvalykite dirbinį minkšta šluoste. Jei apnašos lieka, žiedą valykite amoniake sudrėkintu audinio gabaliuku, nuplaukite dirbinį šiltu vandeniu ir nušluostykite.

Baltas auksas

Balto aukso sužadėtuvių žiedai – tai nepriekaištinga elegancija ir subtilus spindesys. Tokie žiedai turi išliekamąją vertę ir puikiai dera prie įvairaus stiliaus drabužių. Tiesa, daugelis žmonių klaidingai mano, kad baltasis auksas yra mažesnės vertės nei tradiciniai raudonojo ar geltonojo aukso žiedai. Iš tiesų kiekvienos spalvos auksas turi priemaišų, lemiančių dirbinio atspalvį. Paprastai balta spalva išgaunama auksą maišant su paladžiu ar nikeliu. Siekiant išlaikyti baltojo aukso spindesį, dirbinys gali būti padengtas rodžiu. Rodis ne tik suteikia spindesio, bet ir apsaugo nuo subraižymo. Tiesa, jei norite, kad žiedas išlaikytų savo spindesį, rodžio dangą turėtumėte keisti kas dvejus metus. Saugokite auksą nuo kosmetikos priemonių, cheminių valiklių ir dažų.

Jei žiedo nenešiojate, laikykite jį tam skirtoje dėžutėje. Geriausias sprendimas – įdėti žiedą į atskirą maišelį. Taip dirbinys bus apsaugotas nuo braižymosi. Jei nešvarumai susikaupė po akutėmis, paimkite dantų krapštuką ir apvyniokite jo galą vata. Sudrėkinkite vatos gumuliuką odekolonu ir atsargiai valykite dirbinio akutę. Tuomet žiedą nublizginkite flanele.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.