baidarės

Baidarės: geriausias poilsis – aktyvus poilsis!

baidarėsNesąžininga! „Ariame“ visus metus, jog galėtume džiaugtis kukliu mėnesiu atostogų (negana to, pastarosios dažniausiai yra išskaidomos į kelias dalis). Tai – pesimistiškas požiūris. Optimistas, o tiksliau – objektyviai realybę vertinantis žmogus,  stengiasi, jog kiekviena būsimo poilsio valandėlė būtų maksimaliai išnaudota: reikia pailsėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Baidarės – viena iš veiklų, nusipelniusi būti įtraukta į šiltojo sezono atrakcijų „darbotvarkę“. Tiesa sakant, šiam laisvalaikio leidimo būdui užtenka ir eilinio laisvo savaitgalio – trumpos mini atostogos, kardinaliai pakeičiant aplinką ir veiklą, gali padaryti stebuklą.

 Po sunkios darbo dienos, vos pavilkdami kojas grįžę namo, svajojame, kaip būtų gera kristi į lovą ir netrukdomai pasinerti į miegą. Tokios tinginio atostogos yra reikalingos, tačiau tikrai neturėtų tęstis ištisas paras ar savaites. Baidarės bei kitos aktyvaus poilsio formos yra kur kas efektyvesnės. Kodėl? Atsakysime!

  • Geriausiai pailsima kardinaliai pakeitus veiklą.

Aktyvus laisvalaikis yra tiesiog būtinas žmonėms, kurių eilinė darbo diena praeina sėdint prie kompiuterio ar atliekant kitą, protinę įtampą sukeliantį darbą. Medikai, psichologai bei kiti asmenys, nagrinėjantys visapusišką žmogaus sveikatą, vieningai teigia, jog per atostogas norint iš tiesų gerai pailsėti, reikia kardinaliai pakeisti įprastą veiklą. Tad baidarės, kurių irklavimas pareikalauja nubraukti ne vieną prakaito lašą, pastariesiems yra vienas idealiausių laisvalaikio leidimo būdų.

  • Galimybė atitrūkti nuo kankinančių problemų.

Pasyviai gulint pliaže ar tiesiog prie televizijos ekrano, vargiai pavyks nuvyti mintis nuo problemų asmeniniame gyvenime bei darbe. Tuo tarpu baidarių irklavimas reikalauja dėmesio sutelkimo bei energijos, tad nesąmoningai atitrūkstama nuo rutinos. Šviežia galva grįžus į įprastą gyvenimo ritmą, viskas atrodo kur kas paprasčiau.

  • Garantuota relaksacija.

Baidarės neatsiejamos nuo hipnotizuojančiai tekančios upės vagos bei nepakartojamo Lietuvos kraštovaizdžio. Dažnam „asfalto vaikiui“ kontaktas su gamta prilygsta pačiai tikriausiai relaksacijai.

  • Galimybė pabendrauti su draugais bei artimaisiais.

Nuolatinis įtemptas gyvenimas skatina žmonių susvetimėjimą: ilgametį draugystės „stažą“ turėję žmonės dėl didelio darbo krūvio gali nerasti nei valandėlės laisvo laiko vienas kitam ištisus metus, o su savo šeimos nariais spėjama persimesti vos viena kitą fraze per dieną. Atsisėskite į vieną baidarę. Tai – ne vien konkurencija, tačiau kartu puiki galimybė mėgautis gamta bei glaudžiu kontaktu su artimiausiais žmonėmis.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.