Pigūs skrydžiai – patarimai

pigūs skrydžiai

Kodėl verta keliauti?

Pigūs skrydžiai dažnai yra būtent tai, kas mums leidžia aplankyti svečias šalis, pasikrauti nepamirštamų įspūdžių, išbandyti savo jėgas ir galimybes kelionėje. tai iššūkis, kurį vienu ar kitu metu priimti nori kiekvienas. Pigūs būdai keliauti visuomet vilioja labiausiai. Tereikia išsirinkti, kas taps jūsų kelionės skraidančiu kilimu – skrydžiai, traukiniai, automobiliai, laivai ar autostopas. Vis dar nesiryžtate palikti namus ir pasiblaškyti po pasaulį? Pateikiame svarių priežasčių, kodėl kelionės jums gali būti naudingos, ir keletą naudingų patarimų, kaip joms ruoštis.

Atostogauk įdomiai

Nusprendusiems nuo kasdienybės pabėgti į užsienį puikiai tiks pigūs skrydžiai į kurortines bei egzotiškas užsienio valstybes. Susikraukite lagaminus, pasiimkite akinius nuo saulės ir atsisveikinkite su rutina – saulėtas dienas išvysti padės pigūs skrydžiai į Barseloną, Paryžių, Romą, Milaną, Stokholmą ar bet kurią kitą nuostabią Europos sostinę. Keliaukite su šeima, su draugais, bendradarbiais – užsienyje daug maloniau pasitikti jums svarbias šventes ar tiesiog atsipūsti nuo įprastinių minčių.

Vienas svarbiausių dalykų, galinčių nulemti jūsų kelionės kokybę – tai laiko planavimas. Kuo anksčiau numatysite, kada galėsite atostogauti, tuo didesnį jums patrauklių kelionių asortimentą matysite – skrydžiai į visas šalis vyksta nuolat, tačiau laikui bėgant jie brangsta. Jeigu užsisakysite skrydį likus vos kelioms dienoms iki jo, jums gresia atostogoms, pramogoms užsienyje skirtą biudžetą smarkiai apkarpyti – kišenė suplonės vien todėl, kad jūsų pasirinkimas taps ne pigus skrydziai , o brangoki bilietai, leidžiantys užimti paskutines vietas lėktuve. Be to, iš anksto planuodami atostogų kelionę, turėsite daugiau laiko išsirinkti jos maršrutą, nuspręsti, kurias šalies ar miesto vietas norite aplankyti, ką pamatyti. Tad, kad ir kaip žavu būti spontanišku narsuoliu, keliaujančiu ekspromtu, pigūs skrydžiai bei papildomas laikas, leidžiantis tinkamai suplanuoti lankytinų objektų maršrutą, yra pakankamai svarios priežastys kelionėms ruoštis iš anksto.

Aplankyk artimuosius

Ne paslaptis, kad šiais laikais daug kas emigruoja iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją bei Airiją. Artimuosius matėte seniai, o „Skype“ pokalbiai, nors ir yra pigūs būdai susikalbėti, nebepadeda išlaikyti tokio glaudaus ryšio? Panašu, jog metas savo mieliems emigrantams pranešti – ruoškite savo anglišką vaišių stalą, pakraukite foto aparato baterijas, pasiimkite kelias laisvas dienas darbe – tuojau mes susitiksime!

Keliaujančiojo į angliškus kraštus atmintinėje turėtų būti sufleruojama ne tik apie tai, jog svarbu pigūs skrydžiai – labai svarbu yra ir nepamiršti aktualiausių lauktuvių. Angliškas maistas skiriasi nuo lietuviško, tad patartina išsiaiškinti, kiek kainuoja tavo skrydžiai, kokį leistiną bagažo kiekį gali skraidintis, ir pagal galimybes pripildyti jį reikiamų lauktuvių. Artimieji tikrai nudžiugs, jeigu atgabensi rūkytų mėsos gaminių, alkoholio, tabako gaminių, juodos duonos.

Verčiau pinigus leisti lauktuvėms, o ne tokioms svarbioms išlaidoms – pataupyti. Pigūs skrydžiai iš Vilniaus Dublino oro uostą pasiekti padės, ko gero, greičiausiai ir efektyviausiai bei ekonomiškiausiai. Žinoma,  jeigu savo kelionę planuojate pradėti iš Panevėžio ar kito šiaurės Lietuvos miesto, verta pasidomėti – galbūt jums kur kas tikslingiau išsiaiškinti, kokie yra pigūs skrydžiai iš Rygos. Juk Latvijos sostinė gali būti arčiau nei Lietuvos. Be to, pravažiuodami latvišką panoramą tarsi pratęsite savo kelionę – įspūdžius gaudyti galima vos išvykus iš namų, o ne tik išlipus Airijos ar Didžiosios Britanijos oro uoste.

Sutaupyti gali kiekvienas

Paprastai maisto, pramogų biudžetą planuoti lengviau, kai žinai, jog kelionė atsieis tikrai nebrangiai – tą padaryti padės pigūs skrydžiai. Internete galima susižiūrėti, kokios vykdomos akcijos ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Pirmas būdas – tai paskutinės akimirkos keliavimas. Kitas būdas – nukainuoti pigūs skrydžiai. Akcija, nurėžianti dalį kainos tikrai neprivers suploninti jūsų piniginės – kelionė atsieis tiek mažai, kiek tik įmanoma.

Kaip surasti patį ekonomiškiausią variantą? Iš tiesų įvairius akcijinius bilietus siūlo beveik visos skrydžių kompanijos. Labai patogu yra prenumeruoti jų naujienlaiškius, taip pat socialiniame tinkle „Facebook“ sekti įvairias naujienas. Jeigu nuolatos domėsitės šia tema, nori nenori, netrukus į jūsų akiratį įsiverš pigūs skrydžiai. Ryanair, Easyjet, Wizzair ir kitos oro transporto kompanijos savo pasiūlymus dažnai pateikia tiesiog interneto svetainėje. Tad jums tereikia įdėmiai sekti naujienas ir spalvingos atostogos, sentimentalus artimųjų aplankymas ar nuotykių kupina išvyka bus nebe svajonė, o realybė.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.