autobusas

Kelionės planavimas. Autobusų bilietai.

autobusasTikriausiai nepameluosiu sakydamas, kad vienas iš maloniausių laisvalaikio ar atostogų praleidimo būdų yra kelionės. Keliaujame į egzotiškas užsienio šalis patirti nepamirštamų įspūdžių, pasilepinti saule ir jūra, vilioja ir aktyvios pramogos ir pažintinės ekskursijos. Pamažu pamėgome ir savo gimtojoje šalyje pakeliauti, pamatyti įžymias, įdomias vietas ir vietoves. Vilioja ir sostinė Vilnius, su Gedimino pilimi, kitais istoriniais, architektūriniais paminklais bei muziejais. Kiekvienas iš mūsų mielai renkamės ir Lietuvos kurortus, tokius kaip Palanga, Šventoji, Klaipėda, Druskininkai.

Nemažai tautiečių po Lietuvą mėgsta keliauti automobiliu. Tačiau vis brangstant kurui tai tampa pakeliama ne kiekvieno kišenei. Kitas variantas keliauti autobusu. Jei vyksite į tolimesnę vietą autobuso bilietas tikrai kainuos pigiau nei kelionė automobiliu. Automobilis žinoma turi savų privalumų. Autobusų bilietai yra parduodami ir internetu. Ši paslauga gana patogi, nes prieš įsigydamas bilietus, gali čia pat susiplanuoti kelionės maršrutą, peržiūrėti autobusų išvykimo, atvykimo laiką, kelionės trukmę, susiplanuoti persėdimų į kitus maršrutus optimaliausią variantą ir įsigyti bilietus į visus reikiamus maršrutus. Taip pat galima kartu užsisakyti bilietus kelionei atgal. Paprastai yra taikoma didesnė ar mažesnė nuolaida, galima rasti tam tikrų akcijų pasiūlymų. Patogu ir tai, kad nereikia vykti į autobusų stotį, gaišti laiko eilėse prie kasų. Tiesa, autobusų bilietai internetu parduodami ne į visus maršrutus. Dar yra kur tobulėti paslaugų tiekėjams.

Keliones į užsienį autobusu taip pat visai neblogas variantas. Aišku, jei kelionė nėra labai ilga ar tolima. Tokios kelionės metu galima ramiai stebėti vaizdus pro langą, nusnūsti ar tiesiog šiaip paskęsti savo mintyse. Autobusų bilietai į tam tikras užsienio šalis taip pat parduodami internetu.

Jei kišenėse nesimėto stambios kupiūros, verta paieškoti autobusų bilietams taikomų nuolaidų ir akcijų. Tam tikroms remtinoms asmenų grupėms nemažą dalį tarpmiestinių bilietų kainos kompensuoja valstybė, tereikia pateikti pažymėjimą ar kitą dokumentą, įrodantį teisę į priklausančią lengvatą. Nuolaida gali būti net iki aštuoniasdešimties procentų bilieto kainos.

Pats pigiausias keliavimo būdas autostopu. Bet jis priimtinas ne kiekvienam.

Kokį keliavimo būdą pasirinktumėte, svarbiausia nauji įspūdžiai ir gera nuotaika.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.