Lėktuvo bilietai

Kelionė lėktuvu tampa vis įprastesniu dalyku šiuolaikinėje visuomenėje. Kasmet žmonės renkasi skristi pailsėti į šiltus kraštus, dažnai verslininkai keliauja į tolimas šalis lėktuvais, taip pat daugelis mūsų šalies gyventojų skrenda aplankyti užsienyje gyvenančius gimines. Dėl tokio šios paslaugos reikalingumo, lektuvo bilietai pastaruoju metu vis gausiau parduodami ir internetu.

Lėktuvų bilietai paprastai kainuoja pigiau, jeigu juos rezervuojate iš anksto internetu. Kadangi užsisakote savo bilietą internetu, tai ir aptarnavimo mokestis nebūna toks didelis kaip perkant bilietą oro uoste. Visuomet turite galimybę pasirinkti iš dviejų variantų – pirkti ekonominės arba verslo klasės bilietą. Lektuvo bilietai, kurie yra skirti verslo klasei, turi tam tikrą pranašumą – juos galima labai lengvai pakeisti, o kabinoje galėsite vaišintis nemokamais gėrimais ir maistu. Žinoma, būtent dėl to tokie lėktuvų bilietai ir kainuoja kur kas brangiau už ekonominės klasės bilietus.

Dažnas keliautojas lėktuvu domisi, kaip sutaupyti. Vienas puikus patarimas, norint sutaupyti šiek tiek pinigų – pirkti lėktuvų bilietus pirmyn ir atgal kartu. Jeigu juos užsisakysite kartu, jau gerokai sutaupysite dėl mažesnio aptarnavimo mokesčio. O tuo labiau, kad perkant bilietą atgal atskirai, kainos jau gali labai smarkiai skirtis. Taip pat reiktų įsidėmėti ir tai, jog lėktuvo bilietai skrydžiams darbo dienomis dienos metu yra kur kas pigesni nei skrydžiai savaitgaliais ir naktimis. Taip pat labai apsimoka pirkti paskutinės minutės lėktuvų bilietus – juos galite įsigyti itin pigiai. Tokie bilietai ypač tinka, jei norite kur nors pakeliauti, galbūt praleisti medaus mėnesį kokioje nors gražioje užsienio šalyje. Jei nesate išsirinkę vienos šalies ir norite patirti šiek tiek nuotykių keliaudami spontaniškai bei prie to pačio sutaupyti, tuomet paskutinės minutės lektuvo bilietai – kaip tik jums.

Apibendrinant, reiktų įsidėmėti, kad kuo anksčiau ketinate pirkti bilietus į savo pasirinktą šalį, tuo daugiau sutaupysite, nebent norite išmėginti paskutinės minutės skrydžius. Taip pat kur kas gudriau yra užsisakyti bilietus skrydžiams internetu, kadangi tai ne tik patogu ir paprasta, bet ir padės jums sutaupyti dar daugiau.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.