sagrada familia

Pigūs skrydžiai į Barseloną

Šilti orai pamažu atpučia atostogų sezoną. Kas patrauks į kaimo sodybas, kas kepinsis pajūrio paplūdimiuose, o kas trauks į pietus ieškoti šiek tiek daugiau egzotikos. Statistika rodo, jog kiekvienais metais vis daugėja lietuvių, gimtąją žemę atostogų metu išmainančių į karštesnio temperamento žmonių nusėtus kurortus pietuose. Vis dar manote, jog porai savaičių pasprukti iš Lietuvos yra per brangu? Pigūs skrydžiai yra dalinami beveik veltui (nuo 200 Lt.), viešbučiai ar hosteliai taip pat nesunkiai įperkami, o patirti įspūdžiai – neįkainojami!

barselonos papludimysSkrendame į Barseloną – ką ten veikti?

Dar nuo seno Barselona Europoje garsėja kaip išskirtinius vakarėlius bei paradus rengiantis švenčių miestas. Jeigu čia skrendate būtent dėl to – veiklos atrasite itin greitai. Juk skrendate į miestą, kuris pasaulyje užima pirmą vietą savo paplūdimiais – jų turi net septynis, tad išsirinkti geriausią vietą poilsiui ar geriausius paplūdimio klubus vakarėliams tikrai nebus sunku!

Jeigu paplūdimiai nedomina, Barselonos naktinis miesto gyvenimas taip pat turi kuo pasigirti. Rekomenduojame aplankyti “Moog” bei “Boulevard Club” – vienus geriausių ir labiausiai pašėlusių naktinių klubų Barselonoje, iki pat ryto grojančių šiandieninius elektroninės muzikos hitus. Tiesa, jeigu norite naktį praleisti šokdami skambant aštuoniasdešimtųjų muzikai ir nuo lubų varvant prakaitui – “Magic Club” turėtų būti jūsų pasirinkimas.

Būtina atsiminti, jog ispanai valgo vėlai, geria vėlai ir vakarėlius pradeda taip pat žymiai vėliau nei lietuviai, tad neskubėkite ir jūs – Barselonoje įprasta, jog naktiniai klubai žmonėmis užsipildo tik praėjus kelioms valandoms po vidurnakčio.

Muziejai ir turistų mėgstamos vietos

sagrada familiaJeigu keliaujate su šeima arba tiesiog po audringos nakties norite ramiai aplankyti turistų mėgstamas Barselonos vietas, pradėti galėtumėte nuo Ciutadella Vila Olimpica – centrinio miesto parko, kuriame ne tik galėsite surengti pikniką, pajodinėti poniais bei paplaukioti parko viduryje stūgsančiu ežeru, bet ir aplankyti visai greta įsikūrusį „Barcelona Zoo“ zoologijos sodą.

Senamiesčio vinis – Barri Gotic”, viduramžių gotikos bažnyčių bei pastatų rajonas. Pagrindiniai traukos taškai – “Catedral de la Santa Creu i Santa Eulàlia” ketedra bei aplink ją išsidėstę įvairiausi muziejai, kuriuose galima pamatyti net Picasso bei Dali darbų.

Taip pat, esant Barselonoje būtina savo akimis pamatyti žymiojo ispanų architekto Antonio Gaudí projektuotą “Sagrada Família” – įspūdingo grožio bei dydžio gotikinę bažnyčią, 2010-aisias popiežiaus pripažintą mažąja bazilika.

Barselona – didelis reto grožio ir kultūros miestas. Vis dėlto, tikrasis poilsis čia – ne bėgiojimas per klubus, muziejus bei parduotuves. Barselonoje iš tiesų pailsėsite, jeigu bent kelioms dienoms nustosite skubėti, jaudintis ir pradėsite džiaugtis šia akimirka, neplanuodami rytojaus ir nebesistengdami aprėpti daugiau, nei tam turite jėgų ar laiko. Smagių atostogų!

P.S. Pigūs skrydžiai turi būti rezervuojami iš anksto. Kitaip jie nebus jau tokie pigūs… 😉

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.