kremas

Kokie kremai praverčia kelionėje?

kremasPradėjus ruoštis kelionei, kartais susiduriame su dilema, o ką pasiimti? Atrodo gali prireikti ir to, ir ano. Todėl dažnai prisikraunam lagaminus daiktų, kurių niekada nepanaudojame arba priešingai – nepasiimame to, ko reikia. Taigi, vienu atveju tampame karakumų asilėliais, tempiančiais didžiausią bagažą, o kitu – pasimetusiais avinėliais, kurie sunkiai orientuojasi tarp svetima kalba margintų produktų etikečių. Jei nusipirkti skarelę nuo saulės ne problema, tai įsigyti tinkamą kremą veidui svečioje šalyje gali tapti rimtu iššūkiu. Taigi, veido kremai, įvairūs prausikliai ar valomasis pienelis veidui – ką imti, o ką palikti namuose ant lentynos? 

Nesvarbu kur keliaujate, ar į šiltus kraštus, ar į kalnus, veido kremai privalo atsidurti jūsų lagamine. Veidas ypač jautrus saulėms spinduliams, vėjui ir šalčiui, todėl pasidomėkite, koks oras bus jūsų kelionės metu. Svarbu, kad ir moteriški, ir vyriški veido kremai turėtų ultravioletinių spindulių filtrą, kuris apsaugos odą ne tik nuo nemalonių, skausmingų nudegimų, bet ir neleis išsausėti. Jei ruošiatės kelionei į šiltus kraštus, veido tonikas taip pat turi atsidurti lagamine, kad galėtumėte nuolatos tonizuoti ir drėkinti veidą.  O dailiosios lyties atstovės puikiai žino, subalansuota drėgmė odoje – ilgos jaunystės eliksyras. Tiesa, jei taip nutiktų, kad jūsų mylimasis pamiršo savo veido kremą, ne problema, kadangi veido kremai moterims puikiai tinka ir stipriosios lyties atstovams, o veido kremai vyrams tikrai nepakenks jūsų šilkinei odai. Apskritai, kai kurie specialistai teigia, kad kremų suskirstymas į vyriškus ir moteriškus yra labiau rinkodaros triukas, nes viskas priklauso ne nuo lyties, o nuo odos tipo.

O štai jei tokios valomosios priemonės kaip veido pienelis ar pylingas veidui neras vietos jūsų lagamine, tikrai ne pasaulio pabaiga. Kam su savimi temptis kelis buteliukus, kurie ne tik užima vietą, bet ir prideda papildomo svorio, kai galima pasiimti vieną universalų. Tarkim prausiklis veidui ne tik puikiai nuvalys nešvarumus, bet ir yra gerokai kompaktiškesnis. O jei kelionėje jums kompaniją palaikys antra puse tai apskritai galite apsiriboti vienu universalaus prausiklio buteliuku. Kad oda neišsausėtų, paprasčiausiai pasitepkite kremu. Kitą rytą atrodysite puikiai. Tiesa, akių kremas taip pat pravers kelionėje ypač tada, jei jus vargina patinę ar pajuodavę paakiai, kadangi dėl klimato ar laiko kaitos juodi ratilai po akimis tik dar labiau išryškėja.

Moterys vonioje turi šimtą vieną kosmetikos ir odos priežiūros priemonę. Moteriški veido kremai, valomoji želė, makiažo valiklis, paakių kremas – dieninis, naktinis ir kitos odos priežiūros priemonės – moteriško grožio puoselėji arsenalas. Tačiau viską susikrauti į lagaminą sudėtinga, o ir nebūtina. Svarbiausia, kad oda būtų švari apsaugota nuo neigiamų saulės spindulių ir neišsausėtų, o jūs galėtumėte mėgautis savo kelione.

 

 

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.