pigūs skambučiai Egipte

Pigūs skambučiai Egipte su TravelSIM

pigūs skambučiai EgipteKiekvienais metas norime pabėgti nuo šiek tiek pabodusio Lietuviško klimato ir nors kiek pasilepinti kaitria egzotiškose šalyse sutinkama saule. Vienas iš tokių vietų yra Egiptas. Internete straipsnių apie keliones į Egiptą yra daugiau negu reikia, tačiau retame iš jų užsimenama apie komunikavimą šioje šalyje. Šiuo straipsniu pasistengsime ištaisyti šią klaidą ir atsakysime į klausimą ar pigūs skambučiai Egipte yra realybė, ar mitas.

Kai kurie žmonės, prieš išvažiuodami į Egiptą ieško pasiūlymų keliaujantiems žmonėms Lietuvoje. Lydint sėkmei galima gauti šiek tiek palankesnius nei standartinius tarptinklinio ryšio įkainius. Visgi, vargu ar pasiūlyti skambučių tarifai užsienyje Jums bus tokie palankūs, kad galėtumėte visiškai neskaičiuoti pokalbio minučių.

Egzistuoja ir kitas variantas – naudotis vietinių Egipto operatorių paslaugomis. Tačiau tiek skambinant iš lietuviškos SIM kortelės, tiek skambinant iš egiptietiškos SIM kortelės, Jums bus įjungiamas „roamingas“ (tarptautinis ryšis) ir skambučių tarifai bus panašūs ar net didesni.

Esant labai dideliam norui skambučiai užsienyje gali būti dar pigesni. Prieš planuodami kelionę į Egiptą į būtiniausių daiktų sąrašą įrašykite „TravelSim“ kortelę. Ši SIM kortelė užsienyje Jums bus aukso vertės,  kadangi „TravelSim“ yra tarptinklinio ryšio operatorius, suteikiantis teisę bendrauti užsienyje ypatingai palankiomis sąlygomis.

Pavyzdžiui, naudojantis Lietuvos operatorių paslaugomis su specialiu pasiūlymu pigiausia minutės kaina skambinant iš Egipto į Lietuvą siekia 2.8 lito. Be šio pasiūlymo minutės kaina išauga net dvigubai ir gali siekti 4.5 lito!

„TravelSim“ tokius skaičius sumala į miltus. Naudojantis šio operatoriaus paslaugomis minutės kaina skambinant iš Egipto į Lietuvą siekia tik 1,25 lito. Štai ką reiškia pigūs skambučiai į Lietuvą! Vargu ar kuris nors kitas mobiliojo ryšio operatorius gali suteikti Jums tokius palankius pokalbių tarifus.

Taip pat egzistuoja tokios programos kaip „Skype“, kurios leidžia bendrauti visiškai nemokamai. Tiesa, tokie pokalbiai niekuomet nebus tokie patogūs + Jums visuomet bus reikalingas interneto ryšys. Čia atsiranda dar viena teigiama „TravelSim“ savybė – „Skype“ abonentai į „TravelSIM“ kortelę gali skambinti visiškai nemokamai. Tiesa, už įeinančius šio operatoriaus abonentams teks sumokėti 43 centus per minutę, tačiau palyginus su 4,5 lito, kurių reikalauja Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai – ši suma atrodo kaip menkniekis.

Tad išsiaiškinome, kad pigūs skambučiai Egipte yra išties lengvai pasiekiamas dalykas, kurio dėka Jūsų poilsinė išvyka į Egiptą gali būti žymiai pigesnė ir malonesnė!

1 thought on “Pigūs skambučiai Egipte su TravelSIM

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.