Nuospaudos

Nemalonūs sveikatos sutrikimai, kurių reikia vengti kelionėse

NuospaudosKelionės – tai didelis gyvenimo malonumas, tačiau neretai jos apkarsta dėl įvairiausių sveikatos sutrikimų, kurie gali ištikti visai netikėtai.  Štai apsilankius naujoje šalyje neišvengsi ilgo vaikščiojimo po nepažįstamų miestų gatveles, kai imi ir „nusitrini pūslę“ ant kulno arba nori nenori vis užmini ant tos nuospaudos, kuri jau ilgą laiką pūpso ant pėdos. O ką bekalbėti apie virškinimo problemas, dėl kurių kartais visą dieną tenka praleisti viešbučio kambaryje. Štai kaip išvengti dažniausių sveikatos sutrikimų, ištinkančių kelionės metu.

Nuospaudos. Nuospaudos neatsiranda per dieną. Jeigu keliaujate aplankyti kokios nors šalies, patariame gerai pasitikrinti savo pėdas ir pastebėjus jau susiformavusią nuospaudą, ją pašalinti. Tai galima padaryti ir per vieną vakarą – svarbu gerai išmirkyti pėdą ir su šaknimi ištraukti nuospaudą.

Avalynės nutrynimai. O štai vandeninga ir skausminga pūslė ant kulno ar kojos pirštų gali atsirasti ir per vieną dieną jau išvykus į kelionę. Norint šio įkyraus ir nemalonaus negalavimo išvengti, būtinai reikia avėti ir vaikščioti su jau pranešiota ir patogia avalyne. Suprantame, kad kai kuriose kelionėse tenka pasipuošus iškeliauti į vakarinį miestą ar restoraną, tačiau naujausių batelių šiai proga nesirinkite, antraip teks kentėti. O jeigu jau šaukštai po pietų, visada praverčia specialūs pleistrai nuo nutrynimų.

Virškinimo sutrikimai. Nuo tam tikro maisto kai kurie žmonės labai lengvai susigadina savo virškinamąjį traktą. Atrodo kiekvienos kelionės metu renkamės gan sveiką maistą – riešutus, vaisius, džiūvėsėlius. Deja, šie produktai linkę sustoti žarnyne ir kelti pilvo pūtimą. O keliaujant autobusu, kai mažai judama, ši problema dar paūmėja. Tokiu atveju verta turėti preparatų, mažinančių pilvo pūtimą.

Apsinuodijimas maistu. Tai gali lemti ne tik jūsų kelionės, bet ir gyvenimo pabaigą. Juokaujame, dėl maisto užsienyje gal ir nemirsite, tačiau tikrai turite būti girdėję apie apsinuodijimą jūros gėrybėmis. Šie apsinuodijimai yra be galo sunkūs ir nemalonūs. Todėl verta rinktis gerai įvertintus restoranus, vengti maisto iš gatvės vagonėlių bei prieš valgymą plautis rankas.

 

 

 

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.