kodėl beria veido odą

Ką daryti, jei kelionės metu išbėrė veidą?

kodėl beria veido odąAtrodytų, kelionės ir atostogos – pats puikiausias metas atsipūsti nuo įvairių rūpesčių, deja, kartais tam tikros problemos ne juokais apkartina smagų laiką. Viena dažniausių bėdų, su kuria susiduria daugelis išvykęs į užsienį yra odos bėrimai. Ir kaip tyčia, tokie bėrimai paprastai pasireiškia ant veido. Kodėl beria veido odą ir kaip sau padėti, kai esate toli nuo namų?

  1. Netinkamas maistas

Apsilankius svečiose šalyse neišvengiamai paragaujame vieno ar kito patiekalo, kuriuos valgo vietiniai. Gerai, jeigu maisto racionas toje šalyje panašus į tokį, kokį turime ir Lietuvoje. Prie panašaus maisto pripratęs mūsų organizmas dažniausiai į naujus patiekalus reaguoja labai nežymiai arba nereaguoja išvis. Tačiau kartais, ypač nuvykus į egzotiškas šalis ten tenka valgyti kiek neįprastus produktus. Būtent tada galima sulaukti įvairių neigiamų odos pasikeitimų. Tarkime valgant daug riebaus, aštraus maisto gali išberti veidą, pernelyg daug kviečių sudėtyje turintys patiekalai irgi nėra sveiki ir gali sukelti įvairias alergijas. Taigi stenkitės valgyti daugiau tokio maisto, nuo kurio jaučiatės gerai ir įprastai valgote kasdien.

  1. Netinkamos kosmetinės priemonės

Kartais vykstant į tolimesnę kelionę su savimi pasiimame ne visas reikalingas kosmetines priemones. Ilgainiui nuo prakaito, dulkių veido odos poros užsikemša. Odoje likę nešvarumai nepašalinti kaupiasi ir ilgainiui susidaro inkštirai ar spuogeliai. Natūralu, kad keliaujant esame apriboti bagažo svoriu bei dydžiu (ypač vykstant oro transportu), tačiau pasistenkite su savimi turėti bent visai nedidelį kiekį veido šveitiklio, prausiklio ar losjono. Tai padės išvengti daugybes veido problemų.

  1. Per daug žalingų pramogų

Jaunimo tarpe pramogos – ypač dažnas reiškinys. Juk normalu: jaunystė, vienas gražiausių gyvenimo tarpsnių, kai ramiai sėdėti prie televizoriaus ekrano tiesiog būtų nuodėmė. Taigi, jaunos merginos ir vaikinai ar jų kompanijos, nuvykę į svečias šalis, dažnai švenčia su alkoholiu, nevengia cigarečių, mažai ilsisi. Visai tai – tikras peilis mūsų odai. Atsakymų į klausimą „kodėl beria veido odą?“ gali būti ne vienas. Juos dažniausiai gali pastebėti pats žmogus. Tiek maistas, tiek poilsio trūkumas, tiek nenatūralios ar odos tipui netinkančios kosmetinės priemonės gali padaryti lemiamą įtaką jūsų odos būklei. Visiems – ir jaunam, ir vyresniam – kelionės metu reikėtų pasirūpinti bent minimaliomis higienos priemonėmis, tinkamai maitintis, pailsėti ir nepiknaudžiauti dideliais alkoholio ar nikotino kiekiais.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.