malta

Milžiniški mažos šalies turtai

Malta – vos 316 m2 ploto valstybė arba tiesiog visai mažas taškelis pasaulio žemėlapyje. Tačiau apsigauti dėl tokio mažo skaičiaus tikrai neverta. Bent kartą buvę Maltoje vieningai teigia, kad tai buvo bene vienos geriausių jų kada nors turėtų atostogų. Nuostabus oras, įspūdinga gamta ir visiška ramybė. Visa tai ir dar daugiau saugo Viduržemio jūroje esanti valstybė.

malta

Šalį iš vienos pusės supa Sicilijos pakrantės ir kitos pusės yra Šiaurės Afrikos pakrantės. Geografinė padėtis lėmė, jog Maltoje oras didžiąją metų dalį yra puikus ir šiltas. Kiekviena poilsinė kelionė į Maltą žada tikrą ramybę. Draugiški vietiniai ir puikus viešbučių bei restoranų personalo aptarnavimas. Atvykę ilsėtis į šią šalį atsipalaiduosite nuo pat pirmųjų minučių. Kiekviename mažos Maltos kampelyje gyvenimas tarsi sustoja, nurimsta, pasijunta harmonija ir nesinori nieko, tik mėgautis gyvenimu.

Maltos valstybė įsikūrusi mažame salyne. Jai priklauso Maltos, Gozo, Komino salos, kuriose gyvena žmonės, bei negyvenamos Kominoto ir Filfla salos. Sostinė Valeta yra įrašyta į pasaulio paveldo sąrašą. Be to šioje nedidelėje valstybėje yra dar du pasaulio paveldo objektai. Vienas iš jų – Maltos megalito šventyklos, kitas – Hal Saflynio požemis.

Poilsinė kelionė į Maltą neatskiriama nuo nuostabių paplūdimių. Smulkus smėlis po kojomis tampa tokiu minkštu, kad jame galima gulėti kiauras dienas, o šalia tyvuliuojanti skaidri jūra traukia poilsiautojus iš viso pasaulio. Be to aplink Maltos salas plyti nuostabus povandeninis pasaulis. Nardyti mėgstantys keliautojai gali išsinuomoti specialią įrangą ir nerti į Viduržemio jūros gelmes, kuriose slypi nuostabus vandens grožis.

Norintys, kad jų poilsinė kelionė į Maltą apimtų kuo daugiau mėgavimosi saulės šiluma ir vandeniu,  gali į šalį vykti ko ne kiaurus metus. Čia saulė kaitina daugiau nei 12 val. Žiemos Maltoje praktiškai nėra, tad maudytis jūroje galima bet kada. Merginos siekiančios įgauti puikų kūno įdegį poilsinės kelionės Maltoje metu gali degintis net 5-6 val. per dieną.

Taigi, jeigu dar neapsisprendžiate, kurioje šalyje norėtumėte praleisti savo atostogas, tačiau esate tikri – tai turi būti ramu poilsis nuostabioje gamtoje, ieškokite poilsinės kelionės į Maltą. Nenusivilsite, o patirtais atostogų malonumais su artimaisiais ir draugais dalinsitės dar ilgai.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.