keliones i turkija

Koks tas poilsis Turkijoje?

Norite atsiriboti nuo visų rūpesčių? Svajojate pabėgti ten, kur šilta ir vyrauja nuostabūs vaizdai? Tada poilsinė kelionė į Turkiją yra kaip tik jums! Neišdildomi gamtos vaizdai, gerai nuteikianti saulė, jos vonios kiekvieną dieną, draugiški žmonės ir vieni geriausių kurortų visame pasaulyje. Turkiją galima girti be perstojo, kadangi ši šalis to verta. O tiems, kas nė karto čia nėra buvę, reikėtų būtinai ten nuvykti. Ypač – jeigu trokštate ramaus ir netrukdomo poilsio.

keliones i turkija

Kiekviena poilsinė kelionė į Turkiją reiškia, kad didelę laiko dalį leisite mėgaudamiesi nuostabiu oru, jūra ar geriausių viešbučių malonumais. Vieni gražiausių Turkijos paplūdimių nusėti smulkiu smėliu. Žinoma yra ir akmenuotų paplūdimių, kurie nė kiek nenusileidžia savo grožiu. Saulė Turkijoje šviečia ko ne visus metus, o sodri jūros žydruma keri nuo pat pirmųjų akimirkų. Turkijoje nemažai kalnų, tad norintys pailsėti nuo kasdienių rūpesčių gali tiesiog gulėti paplūdimyje ir grožėtis kalnuotu šalies reljefu.

 

Nors poilsinė kelionė į Turkiją nėra paremta nuolatiniu keliavimu po šalį, visgi nepastebėti antikinės architektūros palikimo bei kitų stilių statinių tiesiog neįmanoma. Ryškus islamo kultūros braižas užburia vos pamačius pirmuosius pastatus, o tada viešbučiuose bei SPA centruose, patogiai įsitaisius ant gultų galima domėtis ir savarankiškai skaityti internete apie tuos kultūros paminklus.

 

Atvykus pailsėti į Turkiją, čia susipažinsite su be galo svetingais žmonėmis, jus sups draugiškas ir rūpestingas personalas, o užsukus į vietinį turgų įsigyti suvenyrų lengvai nusiderėsite pasitelkę kalbos dovaną. Turkai mėgsta bendrauti ir šypsotis.

 

Iš Europos į Turkiją plūstantys turistų srautai šią šalį vertina dėl kerinčio Rytams būdingo kolorito ir ko ne aukščiausio lygio vakarietiškiems kraštams būdingo aptarnavimo. Šiltu Turkijos pajūriu, saule ir maloniu viešųjų įstaigų – viešbučių, hotelių, restoranų, SPA centrų ir pan. – darbuotojų bendravimu jau kuris laikas kaip mėgaujasi ir lietuviai. Iš Lietuvos čia atvykstantys asmenys dažniausiai renkasi poilsinio pobūdžio keliones. Siekdami išsilaisvinti iš slogių minčių bei niūraus gimtos šalies oro, Turkijoje jie atranda tikrąjį poilsį, į kurį vėliau norisi grįžti vėl ir vėl.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.