Pigios egzotinės kelionės

Besiruošiant žiemai: į kurią egzotinę šalį skristi?

Pigios egzotinės kelionėsPigios egzotinės kelionės – tai ne mitas. Jeigu kiekvieną žiemą svajodavote, kaip norėtumėte iškeliauti nors ir trumpai savaitei šiek tiek toliau, kur šilta, tačiau neišdrįsdavote, šį sezoną galite pagaliau pasiryžti šiam nuotykiui ir už atitinkamą kainą pasimėgauti nuostabia egzotika Europos pietuose arba net tolimojoje Azijoje. Ir nedvejokite, nes viskas įmanoma! Kai teisingai ir taupiai susidėliojami bent pusmečio finansai, pigios egzotinės kelionės tampa realybe!

Portugalija. Ši kelionė skirta tiems, kurie jaučia trauką gimtajai Europai ir dar nėra išnaršę pirtinių jos kampelių. Portugalija – tai lyg pasislėpusi ir neatrasta šalis. Juk dauguma keliautojų visados pirmiau renkasi Italiją, Ispaniją ar įvairias Viduržemio salas, tačiau Portugalija – ne ką prastesnė šalis. Labiausiai į Atlanto vandenyną iš visų Europos šalių išsikišusi Portugalijos pakrantė leis pasijausti lyg ant pasaulio krašto, nes kitame vandenyno krante jau skalaujasi Amerikos žemė.

Kanarų salos. Tai pasirinkimas tiems, kuriems pirmenybė visada bus žydra jūra ir visą kūną atpalaiduojantis poilsis pliaže. Kanarų salos suteikia galimybę pasirinkti iš kelių pagrindinių salų, iš kurių visos yra unikalios. Viena populiariausių – Tenerifė, kurios viduryje stūkso įstabus ugnikalnis, o restoranuose garuoja burnoje tirpstantis ir Viduržemio žolelėmis kvepiantis vietinių maistas.

Marokas. Ši šalis – tikras Šiaurės Afrikos deimantas. Maroko oazėje pajusite ypatingą dykumos mistiką ir magiją bei galėsite patirti tokių pramogų kaip kelionė kupranugariais, poilsis karštuose paplūdimiuose, žygiai po dykumą, prieskonių kvapas vietinių turguje ir nuostabaus skonio patiekalai. Jeigu Europa jau išnaršyta, o į tolimąją Aziją vis dar nedrįstate, Marokas- tai jūsų stotelė.

Tailandas. Tai bene populiariausia Azijos kelionių kryptis, jau kelis metus karaliaujanti kelionių agentūrų svetainėse. Nors šios kelionės kaina didesnė negu poilsis Europoje, Tailandas be menkiausių abejonių paliks neišsakomus įspūdžius visam gyvenimui. Tai nuotykiai džiunglėse, šurmuliuojantys vietiniai miestelių gatvėse ir ramybės pilni Tailando budistų vienuoliai didingose šventyklose.

Šri Lanka. Jeigu Tailandas atrodo pernelyg pavojingas ir judrus, galbūt susiviliosite Šri Lankos paplūdimiais. Tai Lietuvos dydžio sala, kuri daugumai asocijuojasi su tropiniu karščiu ir akinančia vandenyno žydryne. Čia taip pat netrūksta senovinių šventyklų, egzotinių gyvūnų, kalnynų ir džiunglių.

 

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.