žiedas

Kaip prižiūrėti auksinius papuošalus kelionėje?

žiedas

Atostogaujant ar kelionėje, papuošalai labai nemėgsta tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Tiesioginėje saulėje laikomi papuošalai gali labai greitai išblukti ir prarasti blizgesį. Moterys kelionėje papuošalams valyti  naudoja akinių valymui skirta servetėle, kurių galima įsigyti bet kurioje optikoje. Jei tokios neturite tiks ir švelni medvilnės ar šilko servetėlė. Bižuteriniai gaminiai, kuriuose yra metalinių   detalių nemėgsta drėgmės, todėl tokius papuošalus valykite tik sausa servetėle.

Kaip tinkamai laikyti ir dėvėti papuošalus?

Papuošalus geriausia laikyti kambaryje, tam skirtoje spintelėje, komodoje ar stalčiuje. Jei yra galimybė, visus papuošalus reikėtų laikyti atskirose dėžutėse arba  medžiaginiuose maišeliuose. Tokiu būdu jie neturės galimybės susinarplioti ir keisti savo išvaizdos dėl kontakto su kitais metalais. Papuošalų nereikėtų laikyti vonios kambaryje dėl nuolatinės drėgmės, metalinės dalys  gali patamsėti. Juos nešiokite tik tuomet, kai nudžiūsta kūno kremas, kvepalai ar plaukų lakas. Namuose dirbant įprastus buities darbus, reikėtų nepamiršti nusiimti apyrankių ir žiedų, nes papuošalų paviršius gali susibraižyti. Papuošalus vertėtų nusiimti einant miegoti, sportuoti, maudytis ar darant manikiūrą.

Kaip valyti sidabrinius papuošalus?

Sidabriniai papuošalai daug dažniau linkę keisti savo spalvą nei kiti taurieji metalai. Juos reikėtų valyti sidabro valymo skysčiu arba prisodrinta servetėle. Jei tokių   priemonių neturite tuomet sidabrą, reikėtų nuplauti muiluotu vandeniu, po to pavalyti dantų pastos ir amoniako tirpalu, perplauti šiltu vandeniu bei gerai nusausinti rankšluosčiu.

Kaip valyti auksinius papuošalus?

Prižiūrėti auksinius papuošalus yra paprasčiau nei pigesnių metalų gaminius, nes auksas yra daug atsparesnis aplinkos poveikiui ir lėčiau oksiduojasi, juos vertėtų valyti specialia servetėle, skirta būtent auksui. Auksiniai   papuošalai nemėgsta chloro, todėl jokiu būdu nedevėkite jų baseine.

Prie kokios spalvos dera auksiniai papuošalai?

Tobulai dera juodos ir auksinės spalvos  kontrastas. Net paprasta juoda suknelė gali atrodyti fantastiškai su tinkamais auksiniaii papuošalais. Samanų žalia spalva- tai karališka, sodri ir akį traukianti spalva, puikiai dera su auksu. Raudona spalva tikriausiai geriausiai dera su auksu, auksiniai žiedo formos auskarai ir raudona suknnelė- neatsiejami vienas nuo kito.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.