auto nuoma

Auto nuoma keliaujant į „artimąjį užsienį“

auto nuomaKeliauti galima tik techniškai tvarkingais automobiliais, kurių veikimu esate įsitikinę 100%. Dažnai taip nutinka, kad prieš pat kelionę savas automobilis ima, ir nustoja kelti pasitikėjimą. Ką daryti? Auto nuoma yra vienas iš realiausių variantų, ypač, kai keliaujame į „artimąjį užsienį“.

„Artimasis užsienis“ – tai kaimyninės šalys Latvija, Estija, Baltarusija, Lenkija, Rusija, Švedija (yra keltas, tad važiuoti automobiliu toli nereikia). Nesvarbu, koks yra kelionės tikslas – poilsis ar verslas, važiuoti į šias šalis galima tik visiškai sutvarkytu automobiliu.

Auto nuoma garantuoja, kad jų automobiliai yra techniškai tvarkingi ir nesugrius už pirmojo kampo. Be to, jei sugriūna, yra KASKO draudimas, kuris nuostolius padengia. Deja, savus automobilius KASKO draudžiasi ne visi vairuotojai, tad čia išryškėja pirmasis nuomoto automobilio privalumas.

Kitas privalumas – automobilio amžius. Už 30 eurų galima išsinuomoti patikimą 2010-2012 metų automobilį. Toks automobilis dar gali turėti gamyklines garantijas (pavyzdžiui KIA, kuris garantijas suteikia net 5 metams), tad važiuoti juo tikras malonumas, nesvarbu, ar tai 20 kilometrų iki sodo, ar 2000 kilometrų pirmyn ir atgal po Lenkiją.

Automobilio nuoma kainuoja tikrai pigiau, nei savo seną automobilį susiremontuoti taip, kad jis būtų tinkamas tolimoms kelionėms. Lietuviai juk mielai važinėja 10-15 metų senumo mašinomis, kurioms reikalingas kapitalinis remontas, o kai kurių remontuoti tiesiog jau nebeapsimoka. Nesigilinsime į šio „pomėgio“ priežastis, tačiau nuomoti automobiliai padeda nuo to atprasti, nes suteikia tokį komforto lygį, kokio nusipelno kiekvienas save gerbiantis vairuotojas.

Saugumas – kita priežastis, dėl kurios į kelionę reiktų leistis su nuomota mašina. Nuomojimui parenkami tik saugūs automobiliai, turintys ne vieną įvertinimą saugumo srityje. Jokiai auto nuomos kompanijai nereikia, kad jų klientai papultų į avariją, todėl sportiniai automobiliai nuomojami kur kas rečiau, nei „saugūs“.

Auto nuoma labiau apsimoka, kai automobilis nuomojamas 14 ir daugiau dienų. Tada galima pasiderėti dėl itin ženklių nuolaidų. Automobilius nuomojančios kompanijos kartais rašo išsamią kainą, kiek kainuoja išsinuomoti kelioms dienoms ir dviems savaitėms, tačiau ne visos, todėl reiktų tai turėti omenyje derantis dėl kainų.

Geros jums kelionės nuomoto automobiliu!

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.