www.keliaukimekartu.eu

Keliones Į Daniją verta planuoti jau šiandien!

www.keliaukimekartu.euŠiuo metu pasidarė madinga praleisti savaitgalį kurioje nors Europos šalies sostinėje. Ir jei galvojate kur galima nukeliauti, rinkitės Daniją ir jos sostinę Kopenhagą. Kelionės į Daniją yra nuostabios, kupinos įspūdžių. Tai galipatvirtinti kiekvienas bent kartą pabuvojęs Danijoje. Organizuojamos kelionės į Danija www.keliaukimekartu.eu padės nuvykti greitai ir saugiai.

Danija kosmopolitiška šalis, tačiau neprarandanti savo individualumo. Kopenhaga- taip pat puikus miestas ir Danijos sostinė. Senamiesčio gatvės rytais kvepia šviežiai kepta duona. Čia nepamatysite didelių dangoraižių ar milžiniškųstiklinių monstrų. Tai jaukių skverų, parkų, siaurų gatvelių, nedidelių namukų, parduotuvėlių ir daugybės dviračių miestas. Ir šią transporto priemonę minti nesigėdi net kostiumais apsirengę verslininkai. O studentams ši priemonė ir pramoga, ir būdas sutaupyti. Transporto paslaugos Danijoje yra pakankamai brangios, todėl dviratis puiki išeitis. Turėti nuosavą automobilį brangu dėl didelių mokesčių, štai visi mina dviračių pedalus. Jei atvykote į Daniją, greičiausiai norėsite pakeliauti, bet tuo pačiu norėsite ir sutaupyti. Kopenhagoje specialiai įrengtose aikštelėse rasiteturistams skirtus dviračius. Įmetę 20 Danijos kronų monetą, galite važinėtis kiek širdis geidžia. Kai grąžinsite dviratį pinigus atgausite. Važinėdami dviračiu galėsite ir daugiau pamatyti ir pajusti nuostabią Danijos miesto pasakų dvasią.

Kelionės į Daniją metu lankytini objektai

Kopenhaga yra didžiausias ne tik Danijos, bet ir Skandinavijos miestas, kuriame gyvena apie 662 tūkstančių žmonių. Danai didžiuojasi ne tik Šiaurės sostinių karaliene vadinamu miestu – jie visada noriai kalba ir apie vikingus. Vietiniai įsitikinę, kad Ameriką atrado ne Kolumbas,  būtent vikingai. Beje, kai kurie istorikai netgi pritaria tokiai nuomonei…

Kelionės į Daniją metu tiesiog privalote aplankyti Legolendą. Lego kūbelius sukūrė vienas danų dailidė praėjusio amžiaus 4-ajame dešimtmetyje, o dabar Bilundo mieste įsikūręs „Legolendas“ kasmet sutraukia daugybę lankytojų. Iš viso pasaulio. Jei turite vaikų tai vien dėl to verta organizuotis kelionę į Daniją, kad aplankyti stebuklų ir fantazijųšalį – Legolendą. Tai bene didžiausias ir populiariausias vaikų pramogų parkas pasaulyje.

Mažoji undinėlė svarbiausias Kopenhagos pasididžiavimas. Keliones į Daniją metų būtinai aplankykite šią skulptūrą. Majo undinėlė kasmet sulaukia ne vieno tūkstančio turistų, kurie nori ą aplankyti.  Tačiau galite likti nusivylę, jei tikitės išvysti milžinišką skulptūrą: undinėlė – gana kuklių matmenų. Mintis ją sukurti kilo  „Calsberg“ įkūrėjui CarluiJacobsenui, kai 1913 m. jis pamatė danų baleriną Ellen Price, atliekančią mažosios undinėlės vaidmenį. Susižavėjęs paprašė menininko E. Eriksneno padaryti jos skulptūrą, kuri ir dabar stovi populiariojoje Nuhavn pakrantėje. Legendinė statulėlė traukia ne tik turistus, bet ir vandalus, Jai kelis kartus buvo nupjauta galva, o kartą ranka…

Jei planuojate kelionę į Danija, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau informacijos www.keliaukimekartu.eu

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.