ezeras

Atostogos prie ežero gamtoje

ezeras

Dažniausiai žmonės poilsį renkasi prie vandens, jūros, ežero, marių ar upės. Kaimo sodybos, poilsiui prie ežero stengiasi sudaryti geras sąlygas. Erdvūs poilsio kambariai, o lauke yra lauko baldai, gultai, kepsninės, sūpynės, lipynės mažiesiems, aktyviems tinklinis, žvejyba, valtys, vandens  dviračiai. Natūrali gamta, ramus ir geras poilsis prie ežero modernioje sodyboje padės jums pailsėti bei maloniai praleisti laiką.

Atostogos prie ežero su vaikais

Norintiems atostogauti prie ežero su vaikais, svarbiausia išsirinkti tinkamą ir saugią poilsiavietę. Vaikų maudynėms turėtų būti pritaikytos pakrantės ir lieptai, ant kurių saulės voniomis mėgaujasi poilsiautojai ar kantriai rymo žvejai, laukdami laimikio. Smėlio pilių statymo entuziastai išmonę  galėtų parodyti pakrantėje įrengtoje smėlio dėžėje.  Vakarais visa šeima grožėtusi ežero panorama ar patekėjusiu mėnuliu.

Stoginės

Jeigu norite daugiau laiko praleisti savo namų terasoje, bet esate tikras, kad jūsų planus sujauks lietus, saulės kaitra ar stiprus ir šaltas vėjas, tai rekomenduojama įsirengti reikalingų  išmatavimų stogines iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų. http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/stogines.htm

Profilis iš aliuminio yra praktiškiausia medžiaga stoginių gamybai ir stiklinimui. Aliuminio praktiškumą nulemia šios medžiagos ypatumai, t. y. aliuminis yra lengvas, atsparus, nėra linkęs oksiduotis ir laikui bėgant nesideformuoja, taip pat nereikalauja papildomos priežiūros.

Stoginės terasoms

Stoginės terasoms naudingos visus metus ir vasarą suteiks vėsą ir pastogę nuo kaitrių saulės spindulių, vėjo ir lietaus, o jūsų lauko baldai, tekstilė, vaikų žaislai išliks sausi ir gražūs, rudenį- pavasarį jusų terasa ir langai bus apsaugoti nuo lietaus, sniego ir vėjo. Praktiška yra, terasa, o stoginė prie namo peršviečiamu stogu.  Jūsų namas vizualiai pagražės. Pakils ne tik estetinė, bet ir ekonominė jūsų namo vertė.

Stoginės automobiliams

Stoginės automobiliams, tai teisingas sprendimas, kai  nėra galimybių ar noro investuoti į garažą, tačiau norisi, kad autommobilis būtų  apsaugotas nuo kaitrių vasaros saulės spindulių, lietaus ar sniego. Stoginės automobiliams gali būti tvitinamos prie pastato sienos ar statomos atskirai, vienam arba dviem automobiliams.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.