turizmas

Medicininis turizmas

turizmas 

Mūsų medicinos paslaugos yra labai vertinamos, ypač tarp žmonių, kuriuos domina įvairios plastinės chirurgijos operacijos ir grožio procedūros. Jie atvyksta iš į vairiausių pasaulio šalių, kad pasinaudoti šiomis paslaugomis, nes jų kaina ir kokybė yra labai patraukli.

Priklausomai nuo amžiaus, žmonės ieško inovatyvių būdų, kaip kamieninių ląstelių pagalba būtų galima atgaivinti papilkėjusią, pavargusią veido odą ar sustabdyti senatvinius požymius. Daugiau apie kamieninių ląstelių naudą, galite paskaityti paspaudus nuorodą: https://gpklinika.lt/svf-kamienines-lasteles/ . Ši procedūra yra saugi ir laikoma labai efektyvia, nes yra naudojamos jūsų asmeninės riebalinio audinio kamieninės ląstelės. Jos atlieka odos regeneravimo funkciją, nes padeda atstatyti odos stangrumą, kam dažnai naudojami įvairūs kiti užpildai, dažnai turintys nemalonių šalutinių poveikių. Taip pat, tokio tipo procedūros išlieka efektyvios daugiau nei metus, o efektas atrodo labai natūraliai ir nekenkia. Be to, tai visiškai saugu nes nereikia jokio chirurginio įsikišimo ar cheminių priemonių naudojimo.

Kamieninių ląstelių pagalba galima atlikti ne tik veido korekcijas, bet ir atgaivinti kaklo odą ar dekoltė. Toks odos atnaujinimas padeda ją atgaivinti iš vidaus ir atstato gyvybines bei regeneracines funkcijas. Viskas vyksta labai nesudėtingai, iš jūsų paimama riebalinio audinio medžiaga, kuri yra filtruojama ir išgaunamos kamieninės ląstelės, kuriomis yra prisotinamas preparatas, vėliau naudojamas probleminių kūno vietų korekcijoms. Taip pat pacientas, vėliau gali kreiptis ir kartoti norimas procedūras, nes paruoštos kamieninės ląstelės, jūsų pageidavimu gali būti saugomos specialiame audinių banke. Pati procedūra su visu pasiruošimu, trunka nuo 3 iki 4 valandų, o jei reikalingas tik injekcijų atlikimas, tuomet tai trunka iki 10-15 min. priklausomai nuo injekcijų kiekio. Svarbu, pasikonsultuoti su šią procedūrą atliekančiu specialistu, kuris ir rekomenduos koks procedūrų kiekis yra reikalingas.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.