vestuvių planuotoja

Vestuvių užsienyje privalumai

vestuvių planuotojaPlanuojant vestuves, svarstant apie šventės vietą ir datą, dažnai iškyla klausimas – ar tikrai norite susituokti įprastose vietose, Lietuvoje? Gal tokiai ypatingai progai būtų labai smagu pasiimti keletą artimiausių šeimos narių bei draugų ir išvykti į užsienį, o ten jau kaip reikiant atšvęsti? Pirmasis dalykas, kuris dažniausiai trukdo tokiai minčiai – didelės išlaidos. Bent jau taip žmonės galvoja, kad užsienyje išleis daug daugiau pinigų, nei, kad viskas kainuotų  Lietuvoje. Tačiau, jeigu pažvelgsime į statistiką, pamatysime šiek tiek kitokį rezultatą. Pasirodo, vidutinės vestuvės Lietuvoje kainuoja apie 7 000 eurų, tad tai yra tikrai nemažai. Visgi, jeigu pasidomėsite pačiomis populiariausiomis kelionėmis, skirtomis vestuvėms, pamatysite, kad nei vestuvių planavimas daug nekainuoja, nei pats apgyvendinimas.

Dažniausiai žmonės, norėdami atšvęsti vestuves užsienyje, renkasi tokias šalis kaip Jamaika, Šri Lanka arba Tailandas. Tiesą sakant, šios trys šalys yra pačios populiariausios, ir tam yra tikrai svarių argumentų. Visų pirma, vestuvės užsienyje yra pigesnės daugeliu atžvilgių – vestuvių planuotoja jums pasiūlys pigesnes paslaugas nei Lietuvoje, negana to, čia yra tikrai nemažai specializuotų viešbučių, kurie išskėstomis rankomis laukia jaunavedžių ir surengia jiems pačias įspūdingiausias ir įsimintiniausias šventes. Jūs galėsite pasirinkti, ar norite švęsti vestuves pagal savo tradicijas, ar norite išmėginti šį bei tą egzotiško ir švęsti šią nuostabią gyvenimo šventę pagal vietinius papročius. Jums tiesiog reikės išsirinkti vieną iš siūlomų paketų, o visa kita padarys paslaugus viešbučio personalas.

Taip pat, jūs būsite garantuoti, kad oras bus puikus, o tokiose šalyse kaip Jamaika ir Šri Lanka jūsų laukia ir nuostabus paplūdimių prieglobstis – čia yra pačių gražiausių, smėlingiausių paplūdimių, kur galėsite mėgautis skaidraus vandens jūra arba vandenynu, skanauti atostogų kokteilį ir su savo mylimu žmogumi pasislėpti prie krioklio, kur niekas jūsų nematys ir galėsite susikurti pačią intymiausią ir romantiškiausią atmosferą.

Renkantis vietą vestuvių ceremonijai užsienyje, taip pat svarbu peržiūrėti, kuriose šalyse galima oficiali santuoka, o kuriose tik simbolinė. Mūsų aukščiau išvardytose šalyse galimi abu ceremonijos tipai, tad jokių problemų dėl to neturėtų kilti. Išsirinktoje šalyje turėsite galimybę džiaugtis ir medaus mėnesiu, nes jau iškart būsite tam pasiruošę ir atkeliavę į nuostabią šalį.

Šri Lanka jus sužavės ne tik nuostabia ir turtinga gamta, tačiau ir itin pozityviais ir paslaugiais žmonėmis, kurie su šypsenomis lydės jus kur tik eisite. Žinoma, tai nereiškia, kad žmonės priekabūs – jūs tikrai rasite šaunių vietelių, kur galėsite pabūti tiesiog dviese, atsipalaiduoti ar pailsėti. Be abejo, daugeliui žmonių patinka ir saulėtoji Jamaika, kurioje vis dar sklinda Bob Marley palikimas – nuostabi ir dažnai romantiška Regio muzika ir įgimtas pozityvumas vietinių žmonių širdyse.

Taigi, prieš renkantis tradicinius lietuviškus vestuvių variantus sodybose su pirtimis ar dvaruose, primygtinai siūlome pasvarstyti apie alternatyvą – įsimintinas ir nepakartojamas vedybas užsienyje.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.