skrendam

Praktiški patarimai besiruošiantiems smagioms atostogoms

skrendam

Jau nusprendėte, kokią šalį pasirinksite savo atostogoms? Degate nekantrumu, kol galiausiai galėsite išlipę iš lėktuvo įkvėpti tolimos užsienio šalies gaivaus ir egzotika kvepiančio oro? Pagaliau norite atsipūsti ir pailsėti?

Nors būsimos atostogos visuomet yra kupinos smagaus ir džiuginančio laukimo, taip pat neturėtų būti pamirštas ir tinkamas pasiruošimas kelionei. Nuo to labai priklausys ir jūsų atostogų sklandumas bei malonūs kelionės metu patiriami potyriai. Todėl Skrendam24.lt pateikia kelis praktiškus patarimus keliautojams, kurie nori savo atostogas paversti nepamirštamomis.

  • Iš anksto nuspręskite, kokio pobūdžio bus jūsų atostogos. Ar jau seniai svajojote apie nieko neveikimą ir gulėjimą prie vėsaus ir atgaivinančio viešbučio baseino, deginantis priešais kaitrią saulutę? O gal priešingai – jums jau seniai pabodusios tokio pobūdžio atostogos ir jūs norite patirti labai daug nuotykių, aplankant kaip įmanoma daugiau jūsų iki tol dar nematytų vietų? Jei iš anksto numatysite, kokia bus jūsų kelionė, jai pasiruošti turėtų būti kur kas lengviau.
  • Apgalvokite, kokių daiktų jums galėtų prireikti keliaujant. Apie savo kelioninį bagažą galvoti turėtumėte pradėti likus gerokai anksčiau nei vienai ar kelioms dienoms iki jūsų būsimos kelionės pradžios. Jei šiai užduočiai skirsite bent vieną mėnesį, galėsite tinkamai pasiruošti. Taip, galbūt jums iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad susikrauti savo lagaminus yra juokų darbas, tačiau taip yra tik tuomet, jei jūs esate pratę su savimi pasiimti bene visą savo gyvenimą. Deja, bet tokie sprendimai tik apsunkina ir jūsų atostogas gali paversti tikru pragaru. Todėl labai gerai apgalvokite, ką turėtumėte pasiimti su savimi, o ką būtų geriau palikti namuose.
  • Pinigus laikykite ne tik savo banko kortelėse, tačiau ir piniginėje. Trumpiau tariant, keliaudami su savimi turėtumėte turėti ne tik banko korteles, tačiau ir grynuosius (vietine valiuta). Nemenka dalis šiuolaikinių keliautojų mano, kad jiems visiškai pakaks banko kortelių – juk gyvename dvidešimt pirmame amžiuje. Tačiau niekuomet negalime žinoti, kokioje vietoje teks apsilankyti – galbūt neveiks banko kortelių skaitytuvas, o gal prekybininkai neaptarnaus banko kortelių, todėl atsiskaitymą priims tik grynaisiais.
  • Keliaukite su savimi turėdami išmanųjį telefoną. Tai priemonė, kuri gali labai efektyviai pagelbėti kiekvienam keliautojui. Net jei jūs iki šiol planavote savo atostogų metu atsiriboti nuo bet kokių kompiuterinių ir technologinių prietaisų, pažintinė kelionė be išmaniojo telefono gali labai apkarsti. Ką jau kalbėti apie tai, kad savo telefone prireikus jūs visuomet galite pasinaudoti ir „Google žemėlapiais“.
  • Nekelkite sau jokio papildomo streso. Nepaisant to, ar keliaujate vieni, ar su didesne žmonių grupe, visuomet iškyla įvairių nenumatytų nesklandumų. Jei į juos jūs reaguosite keldami sau stresą, jūsų kelionė gali tapti chaotiška. Į tokius nesklandumus būtina žvelgti labai atsainiai – lyg jie būtų neatsiejama jūsų kasdienybės dalis. Tuomet tai jums nesukels jokio streso ir įtampos. Galėsite keliauti su šypsena ir be jokių rūpesčių.

 

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.