keliones

Geriausi kelionių pasiūlymai: kur jų ieškoti?

keliones

Nors didžioji dalis lietuvių atostogauja ir keliauja šiltuoju metų laiku, iš tiesų kelionių organizatoriai atvirauja, jog ieškančių geriausių kelionių pasiūlymų nestinga ištisus metus. Pasaulis labai platus, tad ir kelionių pasiūlymai gali būti patys įvairiausi, todėl ieškant idėjų, kur keliauti ir ką pamatyti,. naudinga būtų ir pasiūlymų ieškoti apgalvotai.

Kada keliausite?

Tai labai svarbus klausimas, ieškant geriausių kelionių pasiūlymų. Priklausomai nuo to, kokiu metų laiku keliausite, priklausys ir pasiūlymų pasirinkimo gausa. Žinoma, jog vasaros laikotarpiu ieškantiems poilsinių kelionių, pasiūlymų pavyks rasti daug daugiau nei viduržiemį. Tačiau daugelyje pasaulio šalių metų laikų iš viso nėra, tad tikrai norintiems pailsėti, atsiras puikių pasiūlymų ir žiemą. Tokiu laiku pigios poilsinės kelionės siūlomos už itin patrauklias kainas. Be to, žiema gali būti puikus laikas planuoti kelionę, kurią organizuosite jau kitais metais. Pavyzdžiui, dar 2018 m. pabaigoje internete buvo aktyviai ieškomi kelionių pasiūlymai 2019 metams kaip ir tai buvo 2017 m., kai buvo aktyviai ieškomos kelionės 2018 metams Iš anksto įsigyti bilietai visuomet yra pigesni nei pirkti iš karto prieš kelionę.

Kaip keliausite ir ką veiksite?

Kitas labai svarbus klausimas, į kurį reikia atsakyti, ieškant tinkamo kelionių pasiūlymo, yra keliavimo būdas. Ar Jūs domina kelionių pasiūlymai iš organizatoriaus, ar kelionę ketinate planuoti ir organizuoti pats, o Jums reikia tik patarimų ir maršruto. Pavyzdžiui, netgi organizuojant kelionę pačiam, galima kreiptis patarimų į kelionių agentūrą, kuri padės apsispręsti dėl viešbučių, patars, kaip elgtis vienoje ar kitoje šalyje, supažindins su automobilių nuomos užsienyje taisyklėmis. Be to, ieškant geriausių pasiūlymų, svarbu atskirti pažintines keliones nuo poilsinių. Nebūtinai tos kelionių agentūros, kurios organizuoja pažintines keliones, organizuoja ir poilsines. Tad į tai reikėtų atkreipti dėmesį.

Kokį biudžetą planuojate?

Tai, ko gero, vienas svarbiausių klausimų ieškant kelionės. Kelionių agentūrų pateikiami kelionių pasiūlymai gali būti pačių įvairiausių kainų, todėl Jums reikėtų iš anksto žinoti, kokį biudžetą ketinate skirti šiai kelionei. Tokios kelionių agentūros kaip Kelionių akademija, Kelionių panorama ar kitos, žinoma, visuomet turi ir specialių pasiūlymų su patraukliomis nuolaidomis. Tačiau visada reikia žinoti, kas slepiasi už kainos, net jei siūlomas itin pigios kelionės pasiūlymas. Pavyzdžiui, kai kurių organizatorių siūlomos degančios kelionės vilioja savo patrauklia kaina, tačiau dažniausiai tokie kelionių pasiūlymai galioja labai trumpą laiką arba išvykimas į kelionę yra itin arti. Susidomėjus tokiu pasiūlymu gali tekti ne tik keisti savo planus, bet ir prašyti neplanuotų atostogų iš darbo vietos. Visgi, tai puiki proga pamatyti daug daugiau nei planavote per šių metų atostogas.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.