plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis: ar galima sutaupyti?

plaukimas baidarėmis

Vasaros atostogos neatsiejamos nuo vandens pramogų ir kelionių. Vienas populiariausių sprendimų – plaukimas baidarėmis, atitinkantis tiek aktyvių pramogų, tiek ramaus poilsio mėgėjų poreikius. Be to, minėtoji pramoga atitiks ir taupančiųjų lūkesčius – skirdami laiko maršrutų paieškai ir racionaliam kelioninio bagažo parinkimui, poilsį suplanuosite už minimalią sumą.

Pirmasis jūsų darbas – išsirinkti upę, kuria norite plaukti. Šių pasirinkimas išties didelis. Rekomenduojame rinktis vaizdingus maršrutus, kad plaukdami galėtumėte grožėtis ir išskirtiniu Lietuvos kraštovaizdžiu. Optimalus sprendimas – galvoti apie plaukimą upėmis ir ežerais. Be to, turite įvertinti ir savo fizinį pasirengimą. Jei mėgstate iššūkius ir nebijote fizinio darbo, galite rinktis vingiuotus ir sudėtingus kelius, jei norite ramaus poilsio, jums patiks tiesesnės upės ar plaukimas ežerais. Kitas žingsnis – paskambinti baidarių nuomotojams ir pasidomėti jų siūlomomis kainomis. Negailėkite savo laiko ir paskambinkite bent keliems asmenims, kad galėtumėte rinktis iš geriausių pasiūlymų. Be to, nesikuklinkite ir pasidomėkite, ar galite gauti papildomą nuolaidą. Primename, kad daugelis nuomotojų siūlo patrauklias kainas didesnėms keliautojų grupėms.

Vertindami baidarių nuomotojų pasiūlymus, nepamirškite pasidomėti jums siūlomų baidarių kokybe. Šiame žingsnyje taupyti nereikėtų. Jei baidarė bus nekokybiška, ją bus sunku valdyti, be to, gali būti, kad toks laivelis leis vandenį, todėl kelionės metu būsite priversti kur kas aktyviau irkluoti ir spręsti susikaupusios drėgmės problemą. Galiausiai, sušlaps visi baidarėje esantys daiktai. Kad būtumėte tikri kelionės sklandumu ir mėgautumėtės išties nepamirštamais įspūdžiais, rinkitės kokybiškas, patogias ir manevringas baidares.

Nepamirškite pagalvoti apie nakvynės vietą. Taupantiems rekomenduojama miegoti palapinėse. Tiesa, šis sprendimas kai kuriais atvejais netinka, pvz., jei plaukiate su mažais vaikais ar vyresnio amžiaus žmonėmis, galiausiai ir tuo atveju, jei nemėgstate miegoti gamtoje. Šioje situacijoje reikėtų iš anksto pagalvoti apie nakvynės namuko nuomą. Rekomenduojame apie savo sprendimą pasitarti su baidarių nuomotojais. Paprastai, užsakant daugiau paslaugų iš vieno asmens, taikomos papildomos nuolaidos. Primename, kad nakvynės vietą reikėtų rezervuoti kaip įmanoma anksčiau, kadangi vasarai įpusėjus, laisvų vietų paprasčiausiai nelieka.

Ir paskutinis žingsnis – racionalus kelionės bagažo suplanavimas. Bene didžiausių išlaidų pareikalauja maistas ir gėrimai, todėl išlikite objektyvūs ir neprisikraukite kuprinės užkandžiais, kurių nevalgysite. Be to, venkite greitai gendančių produktų ir gazuotų gėrimų. Primename, kad verta pagalvoti ir apie tai, kaip pasieksite suplanuoto maršruto pradžią. Siekiantiems taupyti rekomenduojama važiuoti vienu automobiliu, priimant maksimalų keleivių skaičių.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.