Madagaskaras

Kelionė į Madagaskarą: viskas, ką reikia žinoti

kelionės į Madagaskarą

Jau pradėjote planuoti atostogas? Puiku! Pirmiausia reikia sugalvoti, kur norite keliauti. Pasaulis labai platus, tad siūlome atsiriboti nuo turistų pamėgtų vietų ir išdrįsti nuvykti ten, kur daugelis žmonių bijo, nors ir labai nori. Kelionės į Madagaskarą – viena iš tokių krypčių. Svarbiausia, jog vykstant iš Lietuvos nebus labai sunku pasiekti reikiamą tašką. Šiuo atveju labiau reikia susikoncentruoti ties buvimu saloje. Taigi, pateikiame pagrindinę informaciją, kurią turi žinoti visi, kurie planuoja keliones į Madagaskarą.

  1. Būtinai reikia pasirūpinti savo sveikata. Pasiskiepykite nuo būtiniausių ligų. Būtinai įsigykite sveikatos kelionės draudimą.
  2. Madagaskaras negarsėja itin aukštos kokybės medicinos paslaugomis, su savimi būkite pasiėmęs reikiamus vaistus.
  3. Madagaskaras ir banko kortelės – tai du nesuderinami dalykai. Turėkite grynųjų, kadangi tik jais galėsite atsiskaityti. Ir ne tik pas gatvių prekeivius, tačiau ir viešbučiuose, kavinėse ir panašiai.
  4. Renkitės taip, kad jaustumėtės patogiai ir nereikėtų drabužių nuolatos tvarkyti. Realu, jog po kelionės rūbus reikės išmesti, taigi pasirinkite tokius, kurių negaila. Jie turi būti erdvūs, kad nejustumėte per didelio karščio.
  5. Su mobiliojo telefono ryšiu Madagaskare yra gana sunki problema. Lygiai taip pat, kaip ir su internetu. Rekomenduojame įsigyti vizitines korteles ir užsisakyti 3 G ryšį. Nors jis veiks labai prastai, tačiau tai bent jau šis tas.
  6. MadagaskarasKelionės į Madagaskarą jums nekainuos labai daug. Žinoma, pats bilietas kainą turi, tačiau visą kita tikrai prieinama daugeliui. Kainos net ir restoranuose bei viešbučiuose nėra didelės.
  7. Madagaskaras mėgsta turistus, nes šie puikiai žino, kad arbatpinigiai yra privalomi ir juos reikia palikti ne tik kavinėje, tačiau ir taksi vairuotojams, net parduotuvėje.
  8. Galima sakyti, jog Madagaskaras pati nepunktualiausia šalis. Žmonės gyvena gamtos ritmu, tad susitarti konkrečiai valandai ką nors nuveikti yra beveik neįmanoma. Šiuo atveju svarbiausia yra visiškai atsipalaiduoti.

Kelionės į Madagaskarą tikrai paliks jums neišdildomus įspūdžius. Svarbiausia, kad Lietuvos kelionių agentūros viską už jus sugalvos. Koks jūsų darbas? Paprasčiausiai mėgautis kelione ir pamiršti visus rūpesčius, juk Madagaskaras – tai atsipalaidavimo ir idealaus poilsio oazė.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.