Egzotinės kelionės

Kas nukeliaus toliau? Populiariausios egzotinės kelionės

Egzotinės kelionės

Lietuvoje viskas pažįstama, Europa išmaišyta, svajonių šalyje JAV užtenka apsilankyti kartą, o štai kur keliauti dar? Vis daugiau žmonių tarsi lenktyniauja – kas nukeliaus toliau, kas į egzotiškesnę šalį. Tad šio metu pastebimas tikras kelionių į egzotinius kraštus bumas. Tad trumpai aptarsime kokios šiuo metu populiariausios kelionių kryptys.

Kelionė į Šri Lanką

Ceilono šalimi vadinama Šri Lanka yra mėgiama turistų dėl savo kraštovaizdžio ir svetingumo. Čia netgi ne arbatos mėgėjai bus maloniai nustebinti tikra ceilono arbata surinkta vietinių rankomis, kurios aromatas ir skonis nepalyginamas su ta, kurią perkame parduotuvėse. Arbatos gėrimo kultūra itin svarbi šioje šalyje, tad būtinai parsivežkite arbatos lauktuvių. O viena didžiausių atrakcijų Šri Lankoje  – jodinėjimas drambliais, kurie čia turi ypatingą statusą, jie yra geriausi žmogaus draugai. Žinoma, negalima nepaminėti ir vietinės virtuvės, architektūros bei senovinių šventyklų.

Kelionė į Indiją

Indija yra patrauklus kraštas ieškantiems ir egzotikos, ir poilsio už palyginti žemas kainas. Indija nėra brangus kurortas, tad čia puikiai galima paturistauti ir neturint itin didelio biudžeto. Tai įvairialypė ir didelė šalis, kurios skirtinguose regionuose, galima pasijausti tarsi skirtingose šalyse. Rekomenduojama aplankyti Delį, Tadž Mahalą, Džaipūrą – tai labiausiai Indiją reprezentuojantys miestai. Tuo tarpu tarp kitų vertų paminėti vietų yra Orča, senovinis miestas, Kadžuraho šventyklos, kuriose įkvėpimo pasisems vertinantys meną.

Kelionė į Tailandą

Tailandas šiuo metu muša visus pardavimo rekordus, o ten jau bazuojasi lietuviškai kalbantys gidai, kurie užtikrina saugią ir įdomią kelionę po šią egzotišką šalį. Čia kiekvienas ras kažką netikėto, nematyto ar neragauto. Netgi keliaujant kelintą kartą, čia tikrai nebus nuobodu. Tailando sostinė Bankokas yra didžiausias traukos taškas. Čia bruzdantys vietiniai turgūs, kur galima įsigyti nematytų šviežių vaisių, gausus žuvies turgus, šurmulingas naktinis gyvenimas, įspūdingos budizmo šventyklos nepalieka abejingų. Egzotinės kelionės į Tailandą metu būtina paragauti vietinės virtuvės – ir jei jūs pabandėte Tailando virtuvės Lietuvoje ir jums patiko – Tailande jūs iš naujo įsimylėsite nepaprastus skonius.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.