Kaip išsirenkamos paskolos internetu

ferretumIeškant iš kur greitai ir paprastai pasiskolinti pinigų – paskolos internetu yra puikus būdas prasimanyti pinigų. Nors kreditavimo įmonės paskolas internetu pradėjo teikti vos prieš keletą metų, šiandien Ferratum tipo įmonių, teikiančių mini paskolas internetu jau yra keliolika. Kreditavimo įmonių atstovai teigia, jog internetu skolintis dažniausiai ryžtasi jaunimas, puikiai susipažinęs su kompiuterine technika ir informacinėmis technologijomis. Kita vertus, pasiskolinti internete taip lengva, jog tai lengvai gali padaryti ir vyresnio amžiaus žmonės. Skolinimasis internetu turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos privalu apsvarstyti prieš imant paskolą internete.

Privalumai

Laikas. Pagrindinis argumentas nulemiantis norą skolintis internete, o ne keliauti į kreditavimo įmonės filialą yra tai, jog tai puikus būdas sutaupyti brangaus laiko. Nereikia nė skaičiuoti kiek kartų greičiau galima pasiskolinti internete. Be to, per tą laiką, kol nuvyksite net į patį artimiausią kreditavimo įmonės padalinį, internetu galėsite jau būti apžiūrėjęs mažiausiai 5 skirtingų kreditavimo įmonių svetaines ir nusprendęs, kurioje įmonėje Jums suteikiamos sąlygos yra priimtiniausios.

Patogumas. Skolintis internetu itin paprasta ir lengva. Jums tereikia užpildyti anketą ir patvirtinti savo tapatybe pavedimu į kreditorių banko sąskaitą. Net jei neturite visų savo duomenų apie finansinį pajėgumą, kreditoriai turi teisę su Jūsų sutikimu naudotis tam tikromis duomenų bazėmis, todėl informaciją suras itin greitai.

Pagalba nelaimėje. Kuomet gyvenime susiklosto situacija, kuri nuo Jūsų nepriklauso ir reikalauja nedidelių finansinių investicijų, paskolos internetu yra puikus būdas įveikti problemas. Mat skolintis internete galite bet kuriuo paros metu, todėl tai ypač patogu, kai pritrūksta pinigų ištikus neplanuotai bėdai.

Trūkumai

Konfidencialumas. Nors kreditavimo įmonės nuolat tikina, jog paskolos internetu yra saugus būdas skolintis ir juo naudojantis klientai nepraranda savo asmens duomenų informacijos, visgi, dar gana didelė visuomenės dalis tuo abejoja, todėl skolintis internetu prisibijo.

Atstumas. Yra žmonių, kurie skolindamiesi norėtų pasikonsultuoti ir užduoti ne vieną klausimą tai puikiai išmanančiam specialistui. Deja, ne visos įmonės, teikiančios paskolas internetu, turi galimybę visą parą savo svetainėje užtikrinti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Nedidelės sumos. Lietuvoje esant dideliam smulkiojo kreditavimo įmonių pasirinkimui kone kiekviena yra nusistačiusi savo žaidimų taisykles. Todėl ne kiekviena įmonė internetu skolina dideles pinigų sumas.

Palūkanos. Niekam ne paslaptis, jog už greitą pagalbą tenka nemažai sumokėti. Taip yra ir su paskolomis internete. Nors tai itin patogus ir greitas būdas prasimanyti pinigų, kai kurios įmonės tokiai paskolai numato gana dideles palūkanas.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.