Gyvybės draudimas keliaujantiems

kelionės draudimasPlanuojant smagias atostogas ne vienas turistas, apimtas būsimų atostogų euforijos pamiršta, jog keliaujant labai svarbu pasirūpinti ne tik pilnu įvairių daiktų bagažu, bet ir apsidrausti. Kai kurie žmonės galvoja, kad kelionių gyvybės draudimas yra įskaičiuotas į lėktuvų bilieto kainas, tačiau iš tiesų taip nėra. Savo saugumu privalo pasirūpinti kiekvienas keliaujantis.

 Nebrangus garantas

Kai kurie žmonės, ypač keliaujantys vos savaitgaliui ar kelioms dienoms į užsienio šalį pailsėti pasirenka nepirkti draudimo poilsio vien dėl to, jog jų svečiavimosi laikas truks neilgai. Tačiau ne tik draudimo brokeriai, bet ir ekonomikos specialistai teigia, jog gyvybės draudimas ne vieta taupymui. Iš tiesų kelių dienų kelionei apsidrausti bet kokioje Lietuvos draudimo įmonėje kainuoja vos dvidešimt trisdešimt litų. Tai nėra tokia suma, kurią verta taupyti. Nes sumokėję tokią nedidelę kainą būsite užtikrinti, kad svečioje šalyje nutikus nelaimingam atsitikimui Jums bus suteikta tinkama medicinos pagalba.

Medicininių išlaidų padengimas

Populiariausias gyvybės draudimas keliaujant į užsienį yra draudimo rūšis, pagal kurią svečioje šalyje Jums suteikiamos medicininės paslaugos nemokamai. Tai reiškia, jog jei atostogaujant susižeisite ir Jums bus reikalinga medicinos pagalba, ji Jums nieko nekainuos. Keliaujant į užsienio šalis šio tipo draudimas labai svarbu, nes net Europos Sąjungoje esama šalių, kur greitosios pagalbos iškvietimas kainuoja kone tūkstantį eurų, o ką jau kalbėti apie egzotinių šalių medicinos išlaidų sumas. Jei keliaudami draudžiatės medicininėms išlaidoms, atkreipkite dėmesį, kokią sumą šioms išlaidoms draudimo agentūra gali Jums pasiūlyti. Tuomet pasidomėkite toje šalyje galiojančiomis medicinos paslaugų kainomis, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Nelaimingų atsitikimų atvejams

Norint apsidrausti atostogų metu, galimas ir gyvybės draudimas, kuris padengs išlaidas nelaimingų atsitikimų atveju. Dažniausiai šį draudimo tipą renkasi ekstremalaus poilsio mėgėjai, žmonės vykstantys aktyviai ilsėtis. Taip pat šis draudimas padengia ne tik nelaimingų atsitikimų išlaidas, bet ir kompensuoja Jums tam tikrą sumą pinigų tapus invalidui ar mirties atveju. Specialistai teigia, jog šis draudimo tipas dažniausiai užsakomas kartu su medicinos išlaidų padengimo draudimu. taip žmonės, keliaudami net ir kelioms dienoms pailsėti į užsienį gali būti tikri, jog medicinos pagalbos jie sulauks bet kokiu gyvenimo atveju.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.