belgija

Atostogos Belgijoje

belgija

Atostogos Belgijoje- nuostabus pasirinkimas. Belgija kasmet pritraukia tūkstančius išsiilgusių atostogų džiaugsmo turistų iš viso pasaulio, todėl ir trumpos atostogos Belgijoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko praleistoje  šalyje. Ekskursijas po pagrindinius šalies miestus dažnas turistas pradeda nuo Belgijos sostinės- Briuselio, kuris itin žavi savo architektūra, didingais paminklais. Briugės miestas, garsus savo uostu ir laivybos kanalais. Antras pagal dydį Belgijos miestas- Antverpenas, kuriame pinasi alsuojanti senovė ir moderni dabartis. Gento miestas svečius traukia išlikusia didinga Flandijos grafų pilimi- nauji atradimai, štai kokios atostogos Belgijoje.

Belgija- maža valstybė

Šis Europos lopinėlis išdėstytas tarp Prancūzijos, Vokietijos, Liuksemburgo ir Olandijos. Šiaurės vakaruose neilgą ir tiesų Belgijos krantą skalauja Šiaurės jūra. Belgijos plotas dukart mažesnis nei Lietuvos, bet gyventojų skaičius trigubai didesnis. Patogi šalies geografinė padėtis nulėmė jos svarbu vaidmenį Europos Sąjungoje. Briuselyje yra įsikūrusios, NATO ir ES svarbiausios būstinės.

Tris kartus per savaitę vežame į Belgiją ir iš Belgijos keleivius ir siuntas

  • Keleivius, siuntas, krovinius vežame į Belgiją patogiais mikroautobusais ir autobusais.
  • Vežame nuo durų iki durų.
  • Paimame iš visos Lietuvos ir iš visos Belgijos.
  • Vežame į Belgiją ir į Lietuvą net tris kartus per savaitę.
  • Vykstame maršrutu: visa Lietuva- Lenkija- Vokietija- Olandija- visa Belgija.

Nepriklausomai nuo kelionės tikslo keleivių vežimas vykdomas tik techniškai tvarkingais, moderniais autobusais ar mikroautobusais. Visuomt jus aptarnaus vairuotojai profesionalai, pasirūpinantys ne tik komfortiška, bet ir saugia kelione jums reikiamu maršrutu.

Siuntos į Belgiją

Siuntos į Belgiją- populiari siuntinių keliavimo kryptis. Siuntiniai į šią šalį keliauja ne tik per didžiasias šventes, bet kur kas dažniau. Paprastas siuntų pristatymas turi įtakos palankesnei kainai ir tokios paslaugos augimui.  Kurjeriai į Belgiją siuntinius pristato greitai, o siuntimo kaina klientui visada patraukli. Siekiant taupyti siuntėjo laiką bei suteikti daugiau komforto, siuntas kerjeriai pristato iki durų. Nenuostabu, kad siuntų į Belgiją poreikis nuolat auga.

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.