pinigai

Verslui paskolos padėjo įsivažiuoti turizmo sektoriuje

pinigaiMažame miestelyje kreditai ir paskolos internetu gali būti tos reikalingos investicijos, kurios bent šiek tiek išjudintų ekonomiką ir padėtų susikurti nedideliam verslui. Nors įvairios valstybės ir ES finansinės paramos priemonės siūlo nemažai pagalbos tiems, kas nori kažką daryti regionuose, visgi per 15 min internetu gaunami kreditai ir paskolos internetu – paprasčiausias variantas, norint gauti pinigų verslo pradžiai. Tai visiškai kas kita nei kažkoks verslas ir darbų pradžia tikintis paramos iš valstybinių sektorių, kuomet dar pusę metų ar daugiau tenka žaisti su popieriais. Taip pamanė ir jaunas vyras, savo gimtame mieste pamatęs potencialą ir sukūręs ten apgyvendinimo paslaugų verslą.

Matė potencialą mažame miestelyje

Kaip sako jaunasis investuotojas, pasiskolinti kreditai ir paskolos internetu beveik atsipirko per pirmuosius metus. Jeigu verslas būtų ne sezoninis, o nuolatinis, tai galbūt atsipirkimas būtų buvęs jau ir anksčiau. Tačiau visgi tenka džiaugtis tuo, kas yra dabar, ir kas yra įmanoma. Taigi, potencialas mažame miestelyje vis tiek buvo išnaudotas. Pasiskolinęs iš paskoliukas.lt vyras sukūrė savo gražiame  gimtame miestelyje tai, ko anksčiau nebuvo – nakvynės tinklą. „Aš visada žinojau, kad mano gimtas miestelis yra labai gražus, tačiau nemąsčiau apie tai, kad čia reikėtų daryti verslą, kol pats tame miestelyje augau. Vėliau išvažiavau studijuoti, pakeliavau, pamačiau daugiau pasaulio. Supratau ir tai, kad tai tikrai miestelis, kuriame yra, ką veikti. Ypač dabar, kai taip išpopuliarėjo kelionės po Lietuvą. Šiame miestelyje yra piliakalnis, upė, miškas, paplūdimys, puikūs rekreaciniai takai. Tokie patobulinimai atsirado iš ES paramos, o kaip gauti paskolą internetu savo verslui pradėti, vietiniai iki manęs nelabai domėjosi. Nutariau surizikuoti ir pabandyti čia sukurti paslaugą, kurios jau ilgai trūko – nakvynės vietas. Žinau, kas gali gauti paskolą internetu, ir aš įeinu į tą kategoriją. Tad surizikavau ir man pasisekė“, – sako vyras.

Vietiniai nepradėdavo verslo, nes trūko investicijų

Dabar jaunuolis sako, kad kartais pats veda seminaras ir padeda žmonėms suprasti, kokie yra paskolos internetu privalumai. Jis viską iliustruoja pats savo patirtimi, kaip jam pavyko sukurti verslą savomis rankomis. O to juk nebūtų pavykę, jeigu ne vartojamoji paskola, nes jis nebūtų turėjęs investicinės bazės. Mažų miestelių gyventojams, siekiantiems verslumo, vyras pasakoja, ką reikia žinoti imant paskolą internetu. Jo paties Paskoliukas atsiliepimai yra geri: „Tik teigiamai galiu atsiliepti, nes įmonė laikėsi visų susitarimų, įrašytų sutartyje“, – sako vyras.

Atsirado pasekėjų

Vyras sako, kad dabar miestelyje paskolos internetu greitai verslo pradžiai jau nebeatrodo toks stebuklas kaip tuomet, kai jis pats tą darė. Kartais mini kreditai žmonėms praverčia tiesiog pragyvenimo klausimais. Tačiau taip pat mini paskolos internetu verslo pradžiai irgi užima tam tikrą svarbią vietą. Vyras sako, kad jo pavyzdžiu pasekė ir daugiau žmonių, ir dėl to dabar šiame miestelyje galima matyti pamažu atsigaunantį turizmo sektorių, kuriam įtaką padarė vartojamoji paskola. Žinoma, paskolos turintiems įsipareigojimų kitiems kreditoriams nėra teikiamos, tad ne kiekvienas ir gali pasinaudoti tokia finansine paskata.

Turizmo sektoriuje populiarūs verslai:

  • Maitinimo įstaigos;
  • Apgyvendinimo įstaigos;
  • Pramogos;

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.