Poilsinės kelionės – išsvajotos atostogos ranka pasiekiamos…

keliones i turkija

 

Daugeliui iš mūsų laikas nuo laiko sukirba mintis apie atostogas. Poilsinės kelionės tuomet atrodo kaip nuostabus būdas atitrūkti nuo darbų. Skaičiuojame dienas iki laisvų dienų, planuojame, ką dėsimės į lagaminą…

Kas svarbu, kad poilsinės kelionės įspūdžiai būtų kuo geriausi? Savaime suprantama, jog viskas priklauso nuo žmogaus, bet keletą aspektų tikrai galima išskirti. Tad kviečiame skaityti toliau.

Kainos ir kokybės santykis

Verta pradėti nuo kainos. Jei poilsinės kelionės siūlomos patraukliomis kainomis ir kelionės metu viskas patinka, tada sakoma, jog kainos ir kokybės santykis yra geras.

Norintiems geriausiai įkainoto sprendimo siūlomos paskutinės minutės kelionės – tokį pasiūlymą radus reikia greitai apsispręsti, bet skubumą atperka finansiniai kriterijai. Taip sakant, svoris ant svarstyklių pasiskirsto tinkamai…

Poilsinės kelionės – šiluma, jūra, prabangūs viešbučiai…

Kokių minčių kyla prakalbus apie vykimą atostogauti? Kurortas? Šiluma? Jūra? Deginimasis? Įmantrūs viešbučiai? Skanūs patiekalai? Asociacijų esama įvairių. Tačiau natūralu, kad kiekvienas atostogautojas turi savų lūkesčių. Galbūt į Egiptą skrendama, nes, pasak gandų, ten skani kava. Arba Turkija patraukia dėl ištaigingų viešbučių. Ar šiais dalykais bus įsitikinta nuvykus, parodys laikas. Be to, daug kas priklauso nuo konkrečios vietos. Štai vienoje kavinėje maistas nepatiks, o kitoje atitiks gurmaniškiausius norus.

Šiluma, jūra, prabangūs viešbučiai – visa tai vilioja. Paprastai poilsis siejamas su kurortine atmosfera, su šiltu oru. Taip gera ištrūkti iš biuro ir drybsoti paplūdimyje. Taip smagu vakare grįžti į viešbutį, kur netrūksta nei jaukumo, nei estetikos. Taip smagu pasidaryti atostogomis alsuojančių nuotraukų.

Turkija ir Egiptas

Šnekant apie keliones būtų keista nepaminėti Turkijos ir Egipto. Paimame lapą ir rašiklį, užrašome žodį Lietuva. Tada užrašome Turkija, Egiptas. Ir brėžiame dvi rodykles. Vieną iš Lietuvos į Turkiją, kitą iš Lietuvos į Egiptą. Kodėl? Nes tai yra vienos populiariausių krypčių. Kodėl? Prisiminus žodžius šiluma, jūra, prabangūs viešbučiai papildomų argumentų nebereikia…

Naršant internete susidaro įspūdis, kad kelionės į svečias šalis yra pasiekiamos ranka. Jas organizuojančiose įmonėse dirbantys asmenys atsakytų, jog taip ir yra. Net ir tokios iš pažiūros tolimos šalys kaip Turkija lietuvių jau pamėgtos. Ir net labai.

 

 

 

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.