keltų bilietai

Keltų bilietai. Kaip nepermokėti ir kaip mėgautis kelione?

 keltų bilietaiTurbūt jau girdėjote, kad su Naujaisiais metais atėjo ne tik euras, tačiau ir keltų bilietai pabrango. Ir tai visiškai ne euro kaltė, jeigu jau suskubote burnoti ant naujosios Lietuvos valiutos. Tiesa ta, kad nuo sausio 1-osios keltus valdančios bendrovės įsipareigojo pagal ES reglamentus naudoti apie 40 procentų brangesnius degalus. Šie esą mažiau teršia gamtą ir tausoja ją.  Priemoka už degalus automobiliui siekia 5 eurus, o vienam keleiviui nuo 0,08 euro cento iki 5 eurų. Pažersime keletą patarimų, kaip įsigyti bilietus už patrauklią kainą, kaip nepermokėti ir kaip mėgautis kelione.

  • Pirkimas. Visų pirma bilietus patartina įsigyti tiesiogiai iš paslaugą teikiančios bendrovės. Kaip ir lėktuvų bilietai iš perpardavinėtojų yra brangesni, taip ir keltų bilietams yra taikomas komisinis mokestis. Na pavyzdžiui jeigu sumąstysite juos pirkti iš kelionių agentūros.
  • Brangiau. Nors tiek bilietus parduodančios bendrovės siūlo internetines paslaugas ir šiuos Jums nupirks iškart, kai sumokėsite pinigus, gali nutikti taip, jog bilietas gali netyčia pabrangti. Tai yra, jeigu užrezervavote kelto bilietus, o pinigus pervedėte vėliau, mat yra nustatytas laikas, tai būna apie porą dienų ar net iki 3 dienų, per nurodytą laikotarpį pati bendrovė gali pabranginti bilietus ir dėl to jums teks kloti didesnę sumą. Tai net nurodytą bilietų pirkimo sutartyje.
  • Akcijos. Pavyzdžiui bendrovė DFDS seaways šiuo metu taiko 20 procentų akciją šeimos kajutei. Tad jei keliauja visa šeima į pasirinktą miestą, keltų bilietai bus ženkliai pigesni.
  • Greičiau. Tiesiogiai iš paslaugą teikiančios bendrovės perkamas bilietas ne tik bus pigesnis, tačiau jis į jūsų elektroninį paštą atkeliaus kone tą pačią akimirką. Taip yra todėl, kad sistema mokėjimą apdoroja labai greitai, dažniausiai nesvarbus net paros laikas.
  • Greičiau II. Keltų reisai yra pakankamai dažni. Kai kurie vykdomi kone kiekvieną dieną. Galite pasirinkti netgi paros laiką, kuriuo keliauti, pavyzdžiui naktį. Žinoma, jeigu kelionė ne tiek džiugina ir verčiau tą laiką išnaudosite miegodami.
  • Verta. Tai ne tik kelionė iš taško A į tašką B. Tai pramoga ir įspūdis visam gyvenimui. Juolab, kad keltų bilietai iš tiesų nėra jau ir toks jau brangus keliavimas. O tuo labiau vienas iš patogiausių kelionės būdų.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.