kelionė į Karibus

Kelionės į Karibus visais metų laikais

Nors dažnai sakoma, jok kelionės į Karibus geriausiai planuoti Naujųjų metų išvakarėse, kuomet čia galima kaip reikiant pasilinksminti, iš tiesų šį magišką salų kompleksą galima aplankyti visai metų laikais. Nei vasarą nei žiemą po tokių atostogų neliksite nusivylę. Čia kiekvienas metų laikas savaip nuspalvina keliautojų kasdienybę ir vis naujai atskleidžia geriausias Karibų salų puses.

  • Mergelių salos. Piečiausiai esančios Mergelių salos, arba kitaip dar vadinamos Virgin Islands Karibuose yra vertinamos už savo natūralų grožį ir gebėjimą priversti turistus atsikvėpti bei atsipalaiduoti. Čia dažniausiai keliaujama su šeima arba norint atostogas praleisti ypač romantiškai ir ramiai. Labiausiai lankoma vieta šiose salose – Nacionalinis Mergelių salų parkas.
  • Barbadosas. Labiausiai į Rytus nutolusi Karibų sala. Tai gamtos mylėtojų kelionės į Karibus maršrutas. Visiškai nedidelė, vos 34 kilometrų ilgio sala yra apsupta koralinių rifų bei filmuose matytais paplūdimiais. Nors Barbadosas vilioja puikia galimybe mėgautis gamtos grožiu ir vasaros teikiamais malonumais, keliauti vasarą čia nepatartina, kadangi tokiu metu čia dažni uraganai. Tobuliausia čia keliauti pavasarį ar rudenį. Daugiausiai lankomos vietos Barbadose – pasaulyje pripažinti paplūdimiai, tokie kaip Soup Bowl ar Bottom Bay.
  • Kaimanų salos. Karibai neatsiskleis visu savo grožiu kelionės metu, jei neapsilankysite Kaimanų salose. Įspūdingiausi pasaulio paplūdimiai, puikus oras ištisus metus, dailūs koraliniai rifai ir išskirtiniai niekur nematyti jūros gyvūnai – štai tipinis Kaimanų salų paveikslas. Čia poilsio ras kiekvienas- ir aktyvių, ir atsipalaidavimui skirtų pramogų. Be parkų ir paplūdimių turistai čia keliauja į natūraliai susidariusią seklumą, kurioje galima susipažinti su jūros gyvūnais iš arčiau ir išgirsti netikėtų istorijų.
  • Bahamai. Ieškantiems prabangos, siautulio ir daug pramogų – kelionės į Karibus metu labiausiai tiktų apsistoti Bahamuose. Karibai gali didžiuotis Bahamais, nes tai vienas turtingiausių salų kompleksų, priviliojančių gausius turistų būrius, bei nemažai užsienio investuotojų. Dėl itin gerai išvystytos paslaugų sferos, Bahamai gali pasiūlyti itin platų pramogų asortimentą: čia ir sutvarkyti paplūdimiai, ir vakarėliai prie jūros kranto, ir prabangūs restoranai, spa centrai bei kelionės dieną ir naktį po Bahamų gyvenvietes ir dailias vietas. Viena labiausiai turistų mėgstamų pramogų – pažintis su delfinais. Už nedidelį mokestį galite pabendrauti su šiais draugiškais gyvūnais, pasiplaukioti su jais, išdykauti ir pasikrauti teigiamų emocijų iš šių niekada neliūdinčių draugužių, kuriems kiekvienas turistų apsilankymas –tokia pati šventė kaip ir patiems keliautojams.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.