Išvykimas į užsienį nutraukiant santuoką

Nesvarbu, kaip smarkiai auga skyrybų skaičius, susidūrimas su savo santuokos pabaiga yra siaubingas. Greičiausiai patirsite daugybę emocijų – nuo netikėjimo ir sielvarto iki nusivylimo ir nerimo. Žinoti, kaip išgyventi skyrybas, reiškia būti pasiruošusiam laukiamiems ir netikėtiems dalykams. Visas procesas gali būti pribloškiantis – patyrusio advokato paieškos, skyrybų dokumentai, turto dalybos ir kt. O jei nutraukus santuoką taip pat planuojate išvykti į užsienį, tai gali jums kelti dar daugiau klausimų. Taigi, esame čia tam, kad padėtume jūsų separacijai praeiti kuo sklandžiau.

Pripažinkite savo jausmus

Nepriklausomai nuo skyrybų priežasties, išsiskyrimas su žmogumi, kurį kadaise mylėjote, yra emocingas ir skausmingas. Neignoruokite šių jausmų. Normalu, kad jums liūdna, pikta ir baisu. Skyrybos yra didelis gyvenimo pokytis. Leiskite sau gedėti ne tik dėl sutuoktinio, bet ir dėl gyvenimo, kuriuo kadaise gyvenote kartu, netekties. Kai įveiksite šias emocijas, galėsite ramiai susitelkti į skyrybų procesą. Dabar galėsite priimti sprendimus, pagrįstus logika ir faktais, o ne emocijomis.

Palaikykite pozityvų bendravimą

Jei jūsų ir buvusio vyro santykiai baigiasi blogai, galite net nenorėti į jį žiūrėti, jau nekalbant apie pokalbį su juo. Deja, bendravimas yra svarbi skyrybų proceso dalis. Turite pateikti tam tikrus dokumentus, suplanuoti susitikimus ir išspręsti globos ir išlaikymo klausimus, jei turite vaikų. Leiskite skyrybų advokatui tvarkyti visą bendravimą su buvusiuoju, kad išvengtumėte bet kokių neigiamų situacijų. Kai įtampa didelė, abu galite pasakyti ar padaryti tai, ko nenorėjote.

Kad išgyventumėte skyrybas, turite išlaikyti jas kuo draugiškesnes. Santuokos nutraukimo tarpininkavimas yra dar viena galimybė poroms, kurios yra pasirengusios susėsti ir produktyviai pasikalbėti.

Nustokite savimi abejoti

Kiekvieną kartą, kai priimate svarbų gyvenimo sprendimą, jus kamuoja klausimai „o kas, jeigu?“. Kas būtų, jei aš labiau stengčiausi? Kas būtų, jei niekada nesusipyktume? Nekankinkite savęs žvelgdami atgal. Jei jau planuojate skyrybas, tikėtina, kad išbandėte viską, ką galėjote, kad viskas pavyktų.

Antrinis savęs vertinimas tik sukels nereikalingą emocinį ir finansinį skausmą. Priėmę sprendimą pradėti skyrybų procesą, nenuleiskite galvos ir eikite pirmyn. Kad ir koks sunkus būtų kelias. Terapeutas gali padėti jums išsiaiškinti šias abejones ir emocijas. Šeimos konsultavimas yra dar viena reali galimybė išsiskyrusioms poroms, turinčioms vaikų.

Palikite smulkmenas profesionalams

Išsiskyrimas yra emociniai kalneliai. Gali būti sunku aiškiai mąstyti, todėl geriausia detales palikti profesionalams. Pasisamdykite kvalifikuotą skyrybų advokatą, turintį daug patirties nagrinėjant tokias bylas kaip jūsų.

Kai kurie advokatai turi daugiau patirties sprendžiant skyrybų, susijusių su vaikų išlaikymo ir globos klausimais, bylas. Kiti yra įgudę dalytis turtą, įskaitant daugybę nekilnojamojo turto objektų ar įmonių. Susiraskite advokatą, turintį teigiamų atsiliepimų ir gerą reputaciją sprendžiant panašias į jūsų santuokos nutraukimo bylas.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.