Kelionė lėktuvu MaltaMalta – tai įspūdinga sala Viduržemio jūroje, stūksanti tarp Afrikos ir Sicilijos krantų. Tai nuostabios gamtos vietovė, kurioje galima atostogų metų atrasti daugybę veiklų – tiek degintis pliaže, maudytis, tiek kopti po vaizdingas uolas ar nardyti stebint turtingą Viduržemio povandeninį pasaulį.

Kelionė lėktuvu Malta-Lietuva ir atvirkščiai nėra brangi, tereikia pasistengti bilietus užsisakyti iš anksto arba nusitaikyti ir gerus paskutinės minutės pasiūlymus. Taip pat galima keliauti autobusu, tačiau daug patogesnė ir greitesnė bus kelionė lėktuvu. Malta gali pasiūlyti ne tik jau minėtų pramogų, kurios kai kuriems net gi spėja atsibosti, bet ir netradicinių veiklų, kurios puikiai tiks tikriems keliautojams. Čia jas ir pristatysime.

Taigi, Maltoje ne vien galėsite pasideginti ir pasimaudyti, bet ir pagilinti istorines žinias, pasimėgauti vietiniais maisto produktais, įsigyti puikių lauktuvių artimiesiems ir dar daugiau. Jauniems žmonėms norint aktyvesnio laiko leidimo būdo, visada galima pasidomėti garsiausiais Maltos naktiniais klubais, vietinėmis parduotuvėmis, restoranais, barais, renginiais ir kitomis pramogomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.