bagažas

Ką galima vežti Ryanair rankiniame bagaže?

bagažas

Rečiau keliaujantiems prieš kiekvieną kelionę laukia nemažas darbas – lagaminų krovimas. Tai ne visiems kelia vien tik malonius pojūčius, kadangi neretai reikia apgalvoti, ką galima vežti rankiniame, o ką teks dėti į registruotą bagažą. Rankinis ir registruotas bagažas skiriasi ne tik leidžiamu dydžiu ir svoriu, tačiau rankinis bagažas turi ir leistinų daiktų sąrašą.

Taip pat labai svarbu, kad rankiniame bagaže nebūtų daiktų, iš oro transportu gabenti draudžiamų daiktų sąrašo. Galioja griežtai draudžiamų daiktų sąrašas ir daiktų, kurie neleidžiami gabenti lėktuvo salone, tačiau galite dėti į registruotą. Jeigu tarp Jūsų daiktų bus sprogmenys, degiosios ar nuodingosios medžiagos, pirotechnikos gaminiai ar akumuliatoriai, jokiais būdais jums nebus leista jų gabentis jokiame bagaže.

Tačiau yra kita draudžiamų daiktų kategorija rankiniam bagažui, bet juos gabenti leidžia registruotas krovinių skyriaus bagažas. Tokie daiktai, kaip šaunamieji, medžiokliniai ar kiti ginklai, daiktai aštriais galais, pvz. žirklės ar peilis, įvairūs elektriniai ar kiti darbo įrankiai, buki daiktai. Visą draudžiamųjų daiktų sąrašą ir jų gabenimo sąlygas galima rasti skrydžių bendrovės Ryanair internetiniame tinklapyje.

Rankiniame bagaže taip pat yra nustatytos ir leidžiamų, bet ribojamų daiktų gabenimo sąlygos. Aktualiausia tikriausiai yra skysčiai, kurie nėra draudžiami, tačiau jų gabenamas kiekis rankiniame bagaže yra ribojamas. Bendrai visų turimų skysčių kiekis negali viršyti 1 litro, o kiekviena talpa negali būti didesnė nei 100 ml. Visi skysčiai privalo būti sudėti į atskirą užsegamą plastikinį maišelį. Čia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kas pagal oro bendrovės taisykles, yra priskiriama skysčiams, o kas ne.

Taip pat ribojamas gabenamų tabako gaminių kiekis, atskirai reglamentuotas vaistų gabenimas, sporto ir žvejybos įrangos gabenimas rankiniame bagaže.

Maisto gabenimas nereglamentuojamas tik keliaujant ES šalių ribose.

Leave a Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.